Wydarzenie

stat

Kat & Roman Kostrzewski (24 opinie)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
27 stycznia 2018 (sobota)
godzina:
20:00
miejsce:

Klub Ucho  mapa

adres:
Gdynia, Świętego Piotra 2
bilety:
50 zł , ulgowy 40 zł
PATRONAT

Kat i Roman Kostrzewski (KAT&RK) to historia black i thrash metalu. Kultowy zespół, łącznie z TSA i Turbo tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu, powstał w 1980 roku.Koncert przeniesiony, z powodu problemów zdrowotnych wokalisty,z dn. 14.10.2017. Nowy termin wydarzenia to 27.01.2018. Zakupione bilety zachowują ważność. Wejściówki można również zwracać w punktach zakupu. W przypadku zakupu drogą elektroniczną - w sieci Interticket, bilety kolekcjonerskie - w danych punktach stacjonarnych. Za utrudnienia przepraszamy.

Zwycięstwo w konkursie publiczności Jarocin 85' dało mu pierwszy singiel "Noce Szatana", "Ostatni tabor" (Tonpress) i pierwszą płytę wydaną w Europie Zachodniej - "Metal & Hell" (Ambushrecords). Na przestrzeni lat KAT dzielił deski z tuzami światowego metalu, takimi jak: Metallica, Motörhead czy Iron Maiden, a także z powodzeniem występował w kraju i zagranicą. W październiku 2016 roku KAT&RK z sukcesem odbył 11 koncertową trasę po Anglii, Szkocji i Irlandii. W tym roku gościł w Słupsku, Gdańsku, Ostrowie Wielkopolskim, Lublinie, Chełmie, Bielsko-Białej, Łódzi, Chojnicach, Pile, Legnicy, Świdnicy, Zielonej Górze, Toruniu, Olsztynie, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Nowej Soli. Teraz czas m.in. na Rzeszów, Krosno, Zamość, Zabrze oraz Londyn, Bristol, Manchester i Edinburgh.

Zespół prowadzony przez Romka Kostrzewskiego i Irka Lotha występuje obecnie w składzie:
Roman Kostrzewski - wokal
Irek Loth - perkusja
Jacek Hiro - gitara
Krzysztof Pistelok - gitara
Michała Laksa - bas

Kat - Facebook
Kat - strona internetowa

Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu)
Dostępne w: bilety elektroniczne: Interticket i w Gdynia CultureBox, bilety kolekcjonerskie: Klub Ucho (w czasie trwania imprez), Salon Muzyczny Puls - Gdynia, Spirit of Rock & Roll - Gdańsk

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (24)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)