Wydarzenie

stat

Kat & Roman Kostrzewski (24 opinie)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
27 stycznia 2018 (sobota)
godzina:
20:00
miejsce:

Klub Ucho  mapa

adres:
Gdynia, Świętego Piotra 2
bilety:
50 zł , ulgowy 40 zł
PATRONAT

Kat i Roman Kostrzewski (KAT&RK) to historia black i thrash metalu. Kultowy zespół, łącznie z TSA i Turbo tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu, powstał w 1980 roku.Koncert przeniesiony, z powodu problemów zdrowotnych wokalisty,z dn. 14.10.2017. Nowy termin wydarzenia to 27.01.2018. Zakupione bilety zachowują ważność. Wejściówki można również zwracać w punktach zakupu. W przypadku zakupu drogą elektroniczną - w sieci Interticket, bilety kolekcjonerskie - w danych punktach stacjonarnych. Za utrudnienia przepraszamy.

Zwycięstwo w konkursie publiczności Jarocin 85' dało mu pierwszy singiel "Noce Szatana", "Ostatni tabor" (Tonpress) i pierwszą płytę wydaną w Europie Zachodniej - "Metal & Hell" (Ambushrecords). Na przestrzeni lat KAT dzielił deski z tuzami światowego metalu, takimi jak: Metallica, Motörhead czy Iron Maiden, a także z powodzeniem występował w kraju i zagranicą. W październiku 2016 roku KAT&RK z sukcesem odbył 11 koncertową trasę po Anglii, Szkocji i Irlandii. W tym roku gościł w Słupsku, Gdańsku, Ostrowie Wielkopolskim, Lublinie, Chełmie, Bielsko-Białej, Łódzi, Chojnicach, Pile, Legnicy, Świdnicy, Zielonej Górze, Toruniu, Olsztynie, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Nowej Soli. Teraz czas m.in. na Rzeszów, Krosno, Zamość, Zabrze oraz Londyn, Bristol, Manchester i Edinburgh.

Zespół prowadzony przez Romka Kostrzewskiego i Irka Lotha występuje obecnie w składzie:
Roman Kostrzewski - wokal
Irek Loth - perkusja
Jacek Hiro - gitara
Krzysztof Pistelok - gitara
Michała Laksa - bas

Kat - Facebook
Kat - strona internetowa

Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu)
Dostępne w: bilety elektroniczne: Interticket i w Gdynia CultureBox, bilety kolekcjonerskie: Klub Ucho (w czasie trwania imprez), Salon Muzyczny Puls - Gdynia, Spirit of Rock & Roll - Gdańsk

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (24)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższe podobne imprezy

Najczęściej klikane (7 dni)