Wydarzenie

Kiev Office

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
19 maja 2017 (piątek)
godzina:
19:00 - 23:00
miejsce:

B90  mapa

adres:
Gdańsk, Elektryków
bilety:
25 zł , w przedsprzedaży 20 zł
PATRONAT

Kiev Office, po sąsiedzku, wystąpi w B90!
(Indie Art Punk - Gdynia)Kiev Office to grupa z morza i marzeń, założona w 2007 roku w Gdyni przez Michała Miegonia (Wok, Git). Od dziesięciu lat nieprzerwanie dostarcza głośnych melodii i abstrakcyjnych tekstów o mocnym i wyjątkowym rytmicznym fundamencie (Krzysztof Wroński - Perkusja, Joanna Kucharska - Bass).

Trio ma za sobą ponad 170 koncertów w kraju i zagranicą - między innymi festiwale : Heineken Open'er Festival, Jarocin, MusikDirekt Fest w Szwedzkim Kalmar.

Na najnowszym, piątym albumie grupy zatytułowanym "Modernistyczny Horror", Kiev Office eksplorują tematykę życia w architektonicznej pułapce modernizmu oraz kontrowersje związane z trendami żywieniowymi. Wszystko w iście Sonic Youth'owej oprawie muzycznej, serwowane razem z bałtyckimi glonami.

Co kryje za wymuskanymi fasadami budynków? Co znaleźć można skręcając z utartych turystycznych szlaków, wymykając się ze zorganizowanej wycieczki? Album "Modernistyczny Horror" zabiera słuchacza w podróż w takie właśnie niezbadane zakamarki. Przez krzaki, nadmorskie bunkry, podziemne korytarze i rzadko odwiedzane enklawy pierwotnych gdynian i kaszubów - docieramy do samego jądra ciemności. Do wnętrza miasta.

Dyskografia Kiev Office :
2009 - "Jest Taka Opcja"
2011 - "Anton Globba"
2013 - "Zamenhofa" 2014 - "Statek Matka"
2017 - "Modernistyczny Horror"

Bilety dostępne na:
www.tickets.soundrive.pl
Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najbliższe podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez