• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kizo ma 100 milionów. Nowe single, płyta i koncert w Operze Leśnej

Huragan nadleciał nad Polskę - Kizo wraca z nowymi piosenkami, do których teledyski powstały w Dubaju. Trójmiejski raper zapowiada nową płytę i promuje trasę "Ostatni taniec", którą rozpocznie koncertem w Operze Leśnej 24 czerwca. Czy to będzie rzeczywiście ostatni taniec Kizo? Czy jego nowe piosenki odniosą taki sam sukces jak poprzednie?Koncerty hip-hopowe w Trójmieście"Huragan" Kizo wleciał nad PolskęCzy twoim zdaniem piosenki powinny posiadać ambitny tekst?

Zobacz wyniki (742)
Kizo to jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych raperów, jacy w ostatnich latach pojawili się na polskiej scenie. Promowane w jego utworach hedonistyczne podejście do życia, oparte o imprezy, narkotyki i kobiety, przypadło do gustu młodym ludziom, którzy słuchają tego typu muzyki. Sam Kizo też jest młody, raper ma dopiero 27 lat.

Muzyka, którą tworzy, to piosenki w stylu reggaetonowych "bangerów", idealne na wakacyjne imprezy. I choć nie jest to muzyka ambitna, taka, która pobudza do refleksji, to nie da się ukryć, że każda jego piosenka spotyka się z dobrym przyjęciem fanów. Utwory Kizo osiągają od kilku do kilkudziesięciu milionów odtworzeń na platformach stremingowych, jak YouTube czy Spotify. Raper niedawno był nawet jedną z twarzy, które promowały Spotify, a w ramach współpracy pojawił się mural z jego podobizną na elewacji bloku na Przymorzu.

Czytaj też: Kizo bije rekordy na platformach streamingowych i trafia na mural

Największym zaskoczeniem pod względem liczby odtworzeń utworów rapera jest piosenka "Disney", która przekroczyła 100 mln odtworzeń w serwisie YouTube. Została wydana 10 miesięcy temu i była hitem wakacji 2021.

Z pewnością usłyszymy ją 24 czerwca w Operze Leśnej podczas koncertu inaugurującego trasę "Ostatni taniec". Kizo promuje swoje koncerty, wypuszczając nowe single, w których - co nie jest zaskoczeniem - porusza tematy zabawy, zakrapianych imprez z atrakcyjnymi kobietami w roli głównej.

Pierwszym singlem, który zaczął szybko latać w eterze i w internecie, a także stał się też viralem na TikToku, była piosenka "Lot". Utwór nagrany we współpracy z Wac Toja można opisać w trzech słowach: roznegliżowane kobiety, basen i szybkie samochody. Kizo na bieżąco relacjonował przebieg nagrywania luźnego, letniego teledysku, który powstał w Dubaju.

Playback i taneczny beat. Nowa definicja koncertu na Hip-hop FestivaluPo głośnym odliczaniu i zapowiedziach po miesiącu od wydania "Lotu" na YouTube zawitał utwór "Huragan". Piosenka pojawiła się 5 maja i w niecałe 24 godziny zgarnęła blisko 350 tys. wyświetleń. Dzisiaj zbliża się już do miliona. Nie wchodząc w dywagację na temat wartości muzycznych i warstwy merytorycznej, należy przyznać, że Kizo ma wiernych fanów, a ta grupa cały czas rośnie.

Raper zapowiada, że nowa płyta, na której pojawią się piosenki "Lot" i "Huragan", pojawi się w sprzedaży 17 czerwca tego roku. Tydzień po publikacji nowego krążka raper ruszy w trasę promocyjną, którą rozpocznie w Operze Leśnej. Trasa obejmować będzie 13 polskich miast.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (124)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wydarzenia

Pat Metheny - Side Eye
jazz
cze 3
piątek, g. 20:00
Sopot, Opera Leśna
180 - 240 zł
Kup bilet
Sopot: Paweł Domagała - Wracaj Tour
pop
lip 24
niedziela, g. 19:00
Sopot, Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku
Kup bilet
Ladies' Jazz Festival: Aga Zaryan
jazz, festiwal muzyczny
lip 29
piątek, g. 17:00
Gdynia, Teatr Muzyczny
80 - 120 zł
Kup bilet

Nowe Lokale

Sprawdź się

Sprawdź się

Jak nazywał się gdański klub, w którym zrodził się rock'n'roll?