Wiadomości

stat

"Klatka": w Gdańsku będą kręcić pierwszy polski film o MMA. Statyści poszukiwani

"Klatka" to historia dwóch rywalizujących ze sobą zawodników MMA, Tomasza (Stramowski) i Marka (Lubos).
"Klatka" to historia dwóch rywalizujących ze sobą zawodników MMA, Tomasza (Stramowski) i Marka (Lubos). mat. prasowe Nextfilm

O "Klatce", czyli pierwszej polskiej produkcji fabularnej poświęconej MMA, głośno jest już od tygodni za sprawą nie tylko tematyki, ale też gwiazdorskiej obsady (Piotr Stramowski, Eryk Lubos i Katarzyna Warnke). Zdjęcia już trwają, a w dniach 4-8 czerwca przeniosą się na kilka dni do Gdańska. Poszukiwani są statyści z Trójmiasta, którzy m.in. wcielą się w widzów podczas scen ze sportowej gali.Film, którego koproducentem jest federacja KSW, opowiada historię dwóch rywalizujących ze sobą zawodników MMA (mieszane sztuki walki), Tomasza (Stramowski) i Marka (Lubos). Mężczyźni walczą nie tylko o tytuł mistrza wagi półciężkiej w klatkach, gdzie do pokonania rywala używają każdej dozwolonej techniki, ale także poza ringiem - w życiu prywatnym i hermetycznym środowisku sportowców.

Na kilka dni plan zdjęciowy przeniesie się do Gdańska, jednak producenci nie chcą jeszcze zdradzić dokąd dokładnie, ale zapewniają, że sceny będą kręcone w naturalnym środowisku zawodników MMA (nie budują nowej scenografii, a wchodzą w przestrzeń stworzoną przez federację KSW). Wiemy za to, że 4 czerwca ruszą zdjęcia ze statystami i potrwają kilka dni - potrzebne są zatem osoby z Trójmiasta, które w tym czasie wcielą się w widzów podczas gali MMA, a także ochroniarzy, obsługę techniczną widowiska oraz niewalczących zawodników.

Statyści poszukiwani- Chcemy dotrzeć do dorosłych osób, najlepiej w wieku 21-55 lat, czyli takich, które mogłyby przyjść na galę KSW. Zależy nam także bardzo na osobach wyglądających jak zawodnicy MMA oraz panach, którzy wcielą się w rolę funkcjonariuszy ochrony i obsługi technicznej naszej filmowej gali KSW. Dodam, że na nagrania trzeba zarezerwować cały dzień - mówi Julia Zwierzewska, przedstawicielka Studia ABM Trójmiasto.
Casting odbędzie się 19 maja w godz. 11-19 w budynku Inkubator Starter przy ul. Lęborskiej 3B zobacz na mapie Gdańska (sala Gdańsk na parterze). Ci, którym nie uda się dotrzeć na casting, a chcą trafić do bazy statystów i mieć szansę na rolę w filmie, mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Dystrybutorem jest Next Film, a partnerem merytorycznym federacja KSW, odpowiadająca za przygotowanie aktorów do scen walk w klatce. Premierę zaplanowano na początek 2019 roku.

Opinie (63) 8 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

01

maja

02

maja

dEUS Gdańsk, B90

08

maja

Technikalia 2019 Gdańsk, Politechnika Gdańska - CSA

Kultura

Zwierzaki to nie pluszaki - wywiad z Pauliną Reglińską
Zwierzaki to nie pluszaki
Arcydzieła Jana Sebastiana Bacha na Actus Humanus
Bachowskie arcydzieła na Actus Humanus

Kulinaria

Jesteś mieszkańcem? Zjesz taniej w niektórych restauracjach
Zjesz taniej w niektórych restauracjach
Dokąd na rzemieślnicze piwo i dobre jedzenie?
Dokąd na piwo i dobre jedzenie?

Planuj z nami tydzień

Planuj tydzień: rozgrzewka przed majówką
Planuj tydzień: rozgrzewka przed majówką

Wygraj bilety,
sprawdź nasze konkursy

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Salcia Hałas, laureatka Nagrody Literackiej Gdynia, wygrała ją dzięki książce o: