Wiadomości

stat

Kobieta doskonała według Magdaleny Lasoty


Trójmiejska wokalistka Magdalena Lasota wydała właśnie singiel "Kobieta doskonała". Znana z jazzowych wykonań artystka tym razem zdecydowała się na styl pop-rockowy.Magdalena Lasota od kilku lat występuje na trójmiejskich scenach. Dotychczas absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku inspirowała się przede wszystkim wokalistyką jazzową i swingiem, ale w swoim najnowszym utworze nagranym przy współpracy z Pawłem Kulpą pt. "Kobieta doskonała" poszła w stronę pop-rockowych brzmień.

- W piosence przedstawiam prawdziwe oblicze tytułowej kobiety doskonałej, które potrafią dostrzec tylko ci, którzy nie są w nią ślepo zapatrzeni. To opowieść o ideale kobiety, który z pozoru posiada wszystkie oczekiwane przez mężczyzn cechy - opowiada Lasota. - Narratorem jest kobieta po metamorfozie, dla której utwór jest wspomnieniem poprzedniego życia. Nie zdradzę jednak, czy jest to moja osobista historia.

Koncerty rockowe w Trójmieście


Skąd ta stylistyczna zmiana?

Magdalena Lasota dotąd poruszała się głównie w jazzie. "Kobieta doskonała" to muzyczna wycieczka w kierunku rocka.
Magdalena Lasota dotąd poruszała się głównie w jazzie. "Kobieta doskonała" to muzyczna wycieczka w kierunku rocka. mat. prasowe
- Bardzo dobrze czuję się w wielu gatunkach muzycznych i uważam, że nie powinno się szufladkować artystów - dodaje artystka. - Na jednym z przeglądów zespołów rockowych powiedziano mi, że nie mam typowo rockowego głosu i powinnam skupić się na łagodniejszej muzyce. Mimo to postanowiłam spróbować i zdecydowałam się na ruch, którego efektem jest mój drugi, rockowy singiel.

Warto dodać, że wcześniej artystka wydała inny autorski singiel "Pierwiastek szalonego umysłu", który opowiada o różnych stanach emocjonalnych, które trudno uporządkować.

Magdalena Lasota na co dzień jest nauczycielką śpiewu i emisji głosu, należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Trenerów Wokalnych. Wokalne umiejętności rozwijała u boku takich autorytetów muzycznych, jak Elżbieta Zapendowska, Mietek Szcześniak oraz Kuba Badach.

Opinie (45) 4 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

22

czerwca

Lato zaczyna się #wGdyni. C... Gdynia, Plaża Gdynia Śródmieście

23

czerwca

Grupa MoCarta - Wśród gwiazd Sopot, Tarasy przy Aquaparku

23

czerwca

Queen Symfonicznie Sopot, Opera Leśna

Kultura

Poznaj Gdańsk z Lokalnymi Przewodnikami i Przewodniczkami
Poznaj Gdańsk z nowej perspektywy
Udany koncert plenerowy na Politechnice Gdańskiej
Udany koncert plenerowy na PG

Kulinaria

Okiem dietetyka: wędliny sklepowe pod lupą
Okiem dietetyka: wędliny sklepowe
Jemy na mieście: Wozownia Gdańska - kuchnia polska w smacznym wydaniu
Jemy na mieście: Wozownia Gdańska

Planuj z nami tydzień

Wygraj bilety,
sprawdź nasze konkursy

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Bieg Westerplatte odbywa się na dystansie: