• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kolejna odsłona Jazzu w Chmurach. Na scenie Możdżer, Geppert i Mitch & Mitch

goch
8 marca 2023, godz. 14:00 
Opinie (1)
Drugą edycję Jazzu w Chmurach w Olivia Star rozpocznie koncert Leszka Możdżera. Wydarzenie startuje 1 kwietnia. Drugą edycję Jazzu w Chmurach w Olivia Star rozpocznie koncert Leszka Możdżera. Wydarzenie startuje 1 kwietnia.

Już na początku kwietnia w Olivia Star znów wybrzmi jazz. Na 34. piętrze wieżowca odbędzie się kolejna odsłona imprezy Jazz w Chmurach. Tym razem w ciągu trzech dni na scenie pojawią się Leszek Możdżer, Edyta Geppert oraz zespół Mitch & Mitch. Będą to wyjątkowe i intymne koncerty, ponieważ na widowni może zasiąść tylko 300 osób.IMPREZY I WYDARZENIA Najbliższe koncerty jazzowe w Trójmieście

cze'24 12
Beth Hart
Kup bilet
maj'24 27
Jesse Cook - Mistrz Rumby
Kup bilet
kwi'24 13
Dianne Reeves | Ikony Jazzu
Kup bilet
mar 26
Bohren & Der Club of Gore
Kup bilet


Czy planujesz wybrać się na koncerty w ramach Jazzu w Chmurach?

Jak zapowiadają organizatorzy, druga odsłona Jazzu w Chmurach jest niepowtarzalną okazją do wsłuchania się w utwory dobrane na tę okazję z niebywałą wręcz starannością. Każdy z nich to zaproszenie do innej, fascynującej historii, które intrygują już od pierwszych dźwięków. Przed publicznością niesamowite spotkania muzyczne będące odzwierciedleniem mistrzowskich improwizacji, wybitnego kunsztu interpretatorskiego oraz elektryzującej charyzmy artystów.

- Dobór wykonawców zgodny jest z naszą wizją stworzenia miejsca, które łączy ludzi z różnych pokoleń, otwartego na różne grupy gości, które mają jeden wspólny mianownik, czyli poczucie wrażliwości i estetyki oraz umiłowanie jakościowego spędzania wolnego czasu - mówi Rafał Marcyniuk z Olivia Star.
Jazz w Chmurach to tak naprawdę minifestiwal, podczas którego jazz jest jedynie fundamentem. Nie od dziś wiadomo, że ten gatunek jest bardzo plastyczny i ma do zaoferowania o wiele więcej, niż się wydaje. Tak też będzie i tym razem.

Wszystko rozpocznie się 1 kwietnia, kiedy na scenie pojawi się Leszek Możdżer. Wybitny pianista nie będzie jednak sam. Podczas występu towarzyszyć mu będą Patrycja Betley oraz Kacper Smoliński. Oprócz samej muzyki, którą Możdżer przecież wykonuje perfekcyjnie, zapewne nie zabraknie też wielu anegdot i żartów. Gdański pianista w ostatnim czasie jest w świetnej formie i potrafi w kapitalny sposób skrócić dystans pomiędzy sceną a widownią.

Edyta Geppert pojawi się na scenie 2 kwietnia. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych polskich wokalistek. Edyta Geppert pojawi się na scenie 2 kwietnia. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych polskich wokalistek.
Dzień później wystąpi jedna z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych polskich wokalistek, czterokrotna zdobywczyni Grand Prix opolskiego festiwalu. Uwielbiana przez wielu na przestrzeni dekad Edyta Geppert. Chyba żadna piosenkarka z jej pokolenia nie wzbudza takich emocji - Geppert potrafi świetnie odnaleźć się zarówno w lżejszych kompozycjach, jak i tych niosących dużo większy ciężar. Podczas koncertu 2 kwietnia na pewno nie zabraknie największych przebojów. Publiczność już może przypominać sobie słowa do "Szukaj mnie", "Zamiast", "Jaka róża, taki cierń" czy "Och życie, kocham cię nad życie".


Spotkania z jazzem zakończy 3 kwietnia koncert Mitch & Mitch. To jeden z najciekawszych polskich zespołów ostatnich lat. Z jednej strony pozostający w cieniu, niepchający się na afisz, konsekwentnie idący swoją drogą. Z drugiej zaś bardzo popularny, nierzadko kreujący czy wyprzedzający trendy. Wystarczy przypomnieć rewelacyjny projekt ze Zbigniewem Wodeckim czy autorskie interpretacje muzyki Ennio Morricone'a. Co przygotowali na koncert w Olivia Star? Tego nie wie nikt, ale jedno jest pewne - będzie to idealne zwieńczenie całego wydarzenia.

Ci, którzy chcą wziąć udział i zasiąść na widowni podczas koncertów Jazz w Chmurach, powinni się spieszyć. Atmosferę bowiem tworzy nie tylko przestrzeń 34. piętra i wspaniały widok, ale też kameralność imprezy. Na każdy z dni przewidziano zaledwie około 300 wejściówek.

Drugą edycję Jazzu w Chmurach zakończy koncert jednego z najciekawszych polskich zespołów ostatnich lat - Mitch & Mitch. Drugą edycję Jazzu w Chmurach zakończy koncert jednego z najciekawszych polskich zespołów ostatnich lat - Mitch & Mitch.
Ceny biletów rozpoczynają się od 149 zł. Natomiast ci, którzy chcą sobie przedłużyć wieczór, mają możliwość zakupu wejściówek, które łączą się z kolacją w hiszpańskiej restauracji Treinta y Tres, która znajduje się piętro niżej. Jak mówi Rafał Marcyniuk, liczba kolacji jest ograniczona, ale dla wszystkich gości przygotowano małą niespodziankę na 32. piętrze. Tak, aby przedłużyć ten wyjątkowy wieczór.
goch

Konkurs zakończony

Podwójne zaproszenie na Jazz w Chmurach - koncert Edyty Geppert
pytanie otwarte

zakończony 09.03

Podwójne zaproszenie na Jazz w Chmurach - koncert Edyty Geppert

Rozdaliśmy

1 podwójne zaproszenie

Szczegóły konkursu

Biletami nagrodzimy najciekawszą naszym zdaniem odpowiedź na zagadnienie konkursowe.

Czas trwania konkursu

8.03.2023 g. 14:00 - 9.03.2023 g. 13:30

Nadesłano 131 odpowiedzi

Zwyciezcy

Krzysztof S.

Zobacz nagrodzone odpowiedzi

Wydarzenia

Jazz w Chmurach: Możdżer, Edyta Geppert, Mitch & Mitch (1 opinia)

149 zł
jazz

Miejsca

Zobacz także

Opinie (1)

  • Ankieta

    Punkt 4 - nie bo nie stać mnie na bilet

    • 8 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Wielka Fabryka Elfów

67 zł

Jarmark Bożonarodzeniowy (37 opinii)

w plenerze, street food, jarmark

KIDS Station - Concert & Fun / Edycja Świąteczna (10 opinii)

96 - 198 zł
Kup bilet
muzyka filmowa, warsztaty, kiermasz, gry

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Znany influencer roślinny z Gdańska to: