Wydarzenie

stat

Koncert Pamięci ks. Jana Kaczkowskiego (4 opinie)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
14 kwietnia 2018 (sobota)
godzina:
20:00
miejsce:

Kościół Św. Jerzego  mapa

adres:
Sopot, Tadeusza Kościuszki 1
organizator:
Filharmonia Kameralna
bilety:
10 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Zgodnie z tradycją, Polska Filharmonia Kameralna Sopot także i w tym roku przygotowała dla trójmiejskich melomanów wyjątkowe muzyczne wspomnienie o ks. Janie Kaczkowskim. 14 kwietnia o godz. 20.00 w kościele św. Jerzego w Sopocie usłyszą Państwo m.in. Concerto grosso Antonio Vivaldiego.Polska Filharmonia Kameralna Sopot wystąpi pod batutą maestro Wojciecha Rajskiego. Wspomnienia o ks. Janie odczyta Antoni Pawlicki - aktor znany m.in. z roli Janka Markiewicza w kultowym "Czasie Honoru", a prywatnie przyjaciel rodziny Kaczkowskich.

Ks. Jan Kaczkowski urodził się 19 lipca 1977 roku w Gdyni. Poza posługą duszpasterską, zajmował się zagadnieniami bioetyki chrześcijańskiej. W 2004 roku jako jeden z założycieli zainicjował powstanie w Pucku hospicjum pw. św. Ojca Pio, w którym pełnił funkcję Dyrektora i Prezesa Zarządu od 2009 roku aż do śmierci. Zmarł po długiej walce z chorobą nowotworową 28 marca 2016 roku w Sopocie, gdzie pochowano go 1 kwietnia 2016 na Cmentarzu Komunalnym. Na podstawie rozmów z ks. Kaczkowskim powstały liczne publikacje m.in. Szału nie ma, jest rak (2013) i Życie na pełnej petardzie (2015), jako autor napisał Grunt pod nogami (2016).

Program:
W repertuarze: A. Vivaldi, J. S. Bach, W.A. Mozart, A. Borodin, F. Chopin, P. Czajkowski, M. Karłowicz

Wystąpią:
Antoni Pawlicki narracja
Polska Filharmonia Kameralna Sopot
Wojciech Rajski dyrygent
Informacja o biletach:
Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Informacji Turystycznej Sopot, kasie BART (Kościuszki 61) i innych stacjonarnych punktach sprzedaży Interticket.pl, online na Interticket.pl oraz na godzinę przed koncertem.
bilety 70-250 zł
Kup bilet
Voces8
sie 9

czwartek, godz. 20:00 - 22:00

bilety 30 zł
ulgowy 20 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)