Wydarzenie

stat

Koncert Walentynkowy (3 opinie)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
14 lutego 2018 (środa)
godzina:
19:00 - 21:00
miejsce:

Kwadratowa  mapa

adres:
Gdańsk, Siedlicka 4
bilety:
30 zł , ulgowy 25 zł , w przedsprzedaży 15-20 zł - szczegóły w opisie
sprzedaż:
58 347-17-70
PATRONAT

14 lutego w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej "Kwadratowa" usłyszycie niezwykły "Koncert Walentynkowy" kwartetu Golden Gate String Quartet w towarzystwie wokalu Izabeli Krasuckiej. Razem stworzą niezapomniany klimat, który urozmaici ten wyjątkowy wieczór każdemu -  nie tylko zakochanym parom. Światowe hity muzyki rozrywkowej, muzyka filmowa i musicalowa w klasycznych aranżacjach stworzą niezapomnianą atmosferę.Tematem przewodnim walentynkowego koncertu będzie oczywiście miłość!
Wydarzenie zorganizowane we współpracy z Politechniką Otwartą.

Otwarcie klubu: 18:00

Golden Gate String Quartet - zespół powstał w czerwcu 2015 roku w Gdańsku i składa się z absolwentów gdańskiej Akademii Muzycznej.

W skład kwartetu wchodzą:
Gabriela Żmigrodzka - I skrzypce
Sabrina Stachel - II skrzypce
Anna Paluch - altówka
Katarzyna Gaszczyk - wiolonczela

Kwartet wykonuje znane dzieła muzyki klasycznej, standardy muzyki filmowej, musicalowej, rozrywkowej oraz covery największych przebojów ostatnich lat. Dodatkowo Golden Gate String Quartet współpracuje z wokalistką Izabelą Krasucką - absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku, członkiem zespołu 12 kamieni oraz Soul Mate.

Zespół związany jest z Dworem Brzozówka w Tomicach oraz Dworkiem Sierakowskich w Sopocie, gdzie cyklicznie koncertuje. W maju 2017r. powstała pierwsza płyta zespołu, na której znajdują się najpopularniejsze utwory. Kwartet miał okazje współpracować z czołowymi polskimi gwiazdami m.in. z Michałem Bajorem, Ania Wyszkoni, Gromee, Mahan Moi i Sarsą. Golden Gate widzieć można było podczas "Sopot Hit Festiwal" 2017, "The Voice of Poland" , "Dzień dobry TVN" oraz w "Pytanie na śniadanie".

W czerwcu 2017r. kwartet wziął udział w koncercie prezentującym aranżacje strandardów jazzowych na trzy fortepiany i orkiestrę smyczkową, skomponowanych przez Artura Jurka. We wrześniu 2017r. kwartet połączył siły z P. Zagańczykiem, I. Wiśniewskim oraz studentami Akademii Muzycznej w Gdańsku (Academia Musica Judaica), prezentując kompozycje o charakterze klezmerskim w ramach festiwalu "Zbliżenia". Golden Gate String Quartet czynnie koncertuje zarówno w kraju jak i zagranicą (Austria, Niemcy).

Organizatorzy: Politechnika Gdańska, Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej
Patroni Medialni: Trojmiasto.pl, Radio ESKA
Informacja o biletach:
Bilety w cenach:
- 15 zł studenckie / 20 zł normalne (przedsprzedaż)
- 25 zł studenckie / 30 zł normalne (w dniu koncertu)

Bilety do nabycia:
- w biurze klubu (Bratniak, p. 211) w godzinach 10:00-15:00
- *on-line (interticket.pl)
*cena biletów sprzedawanych on-line jest powiększona o prowizję partnera.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)