Wydarzenie

stat

Koncert dla gdańszczan - Gdzie się podziały tamte prywatki (20 opinii)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
28 kwietnia 2018 (sobota)
godzina:
18:00
miejsce:

Ergo Arena  mapa

adres:
Gdańsk Sopot, pl. Dwóch Miast 1
bilety:
10 - 15 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Specjalne wydarzenie muzyczne dla gdańszczan już 28 kwietnia o godz. 18:00. Na scenie w ERGO ARENIE pojawią się znane i lubiane gwiazdy, a także wielka orkiestra.Podczas wyjątkowego koncertu pod tytułem "Gdzie się podziały tamte prywatki" usłyszymy największe przeboje z Polski i świata. Najlepsi artyści polskiej estrady, wielka orkiestra pod dyrekcją Grzegorza Urbana, aranże szlagierów przygotowane specjalnie dla gdańskiej publiczności zapewnią moc muzycznych wrażeń. Na scenie pojawią się lubiane i podziwiane gwiazdy estrady - Wojciech Gąssowski, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Marie Napieralska, Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Dzięki materiałom filmowo-dźwiękowym artyści wystąpią w duetach z takimi wykonawcami jak Irena Santor czy niezapomniany Zbigniew Wodecki. Widowisko poprowadzi Artur Andrus - znany nie tylko ze szklanego ekranu, lecz także z radia.

Podczas koncertu publiczność usłyszy takie przeboje jak tytułowe "Gdzie się podziały tamte prywatki" i "Wojna domowa" wykonywane przez Gąsowskiego. Będzie można również pobawić się przy szlagierach, które przez lata królowały na prywatkach: "Moje serce to jest muzyk", "Jesteś lekiem na całe zło", "Nie liczę godzin i lat", "Żółte kalendarze" i "Kochać". Poruszenie wśród publiczności na pewno wywołają także "Jak minął dzień" wykonywane w oryginale przez Krzysztofa Krawczyka. Bez wątpienia miłośnik muzyki w każdym wieku znajdzie coś dla siebie.

Podczas koncertu będzie można także zobaczyć nagrodę główną w specjalnej loterii "PIT w Gdańsku! Się opłaca" dla wszystkich rozliczających podatek w Gdańsku - Toyotę Yaris Hybrid w wersji premium. Na miejscu będzie możliwe zarejestrowanie swojego udziału w loterii.

Program koncertu gwarantuje dobrą zabawę. Nie pozostaje nic innego, jak w wziąć w niej udział.

Widowisko muzyczne dla mieszkańców naszego miasta w tym roku jest organizowane po raz trzeci. Poprzednie dwa koncerty - "Uciekaj moje serce" w 2016 oraz "Od bigbitu do rocka" w 2017 - okazały się ogromnym sukcesem. W każdym z tych wydarzeń wzięło udział ponad 10 tysięcy osób.
Informacja o biletach:
Bilety można zakupić poprzez stronę www.ticketmaster.pl ; w kasie nr 2 ERGO ARENY i punktach sprzedaży.

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie (20)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

  Najczęściej klikane (7 dni)