Wiadomości

stat

Koncert przy porywistym wietrze na plaży w Brzeźnie

Zobacz, jak bawili się uczestnicy Lotos Music Summer Cup

Porywisty wiatr, huk morskich fal, a na scenie jedne z najbardziej znanych polskich wokalistek. W piątkowy wieczór, na stadionie letnim zobacz na mapie Gdańska przy ul. Jantarowej w Brzeźnie odbył się koncert Lotos Music Summer Cup. Tłumów nie było, ale nie zabrakło słuchaczy, którzy wytrwali przy fatalnej pogodzie od początku do końca imprezy.Czy kiedykolwiek zrezygnowałeś z udziału w koncercie ze wzgledu na złą pogodę?

tak, nie raz przytrafiła mi się taka sytuacja 60%
tak, ale to jednostkowy przypadek 25%
nie, bez względu na aurę zawsze wytrwałem do końca 15%
zakończona Łącznie głosów: 542
Lotos Music Summer Cup był pierwszym tego lata koncertem, jaki odbył się na stadionie letnim w Brzeźnie. Na scenie wystąpiły trzy znane polskie wokalistki, reprezentujące zupełnie różne style muzyczne, które świetnie uzupełniały się nawzajem. Ok. 19:30 swój występ rozpoczęła Bovska, ok. 21:00 Natalia Przybysz i wreszcie ok. 22:30 Natalia Kukulska.

Ale na pewno nie takiego rozpoczęcia sezonu spodziewali się organizatorzy wydarzenia. I trudno ich za to w jakikolwiek sposób winić, gdyż nie mieli na to żadnego wpływu.

Wszystko za sprawą pogody, która w piątkowy wieczór nad brzegiem Bałtyku była wyjątkowo nieznośna. Niemal przez cały czas wiał silny, porywisty wiatr, który przyniósł przenikliwy chłód i wzbijał drobiny plażowego piasku. Natomiast wzburzone podmuchami morskie fale zalewały co rusz fragment pola dla publiczności przed sceną.

W takich warunkach trudno było o dobrą zabawę, co zresztą znalazło swoje odzwierciedlenie we frekwencji. W każdym z trzech koncertów wzięło udział nie więcej niż 200 osób, w tym grupa skryta w części barowej stadionu letniego. Natomiast w czasie dj-skich setów, które wypełniały czas pomiędzy występami gwiazd, teren pod sceną praktycznie całkowicie pustoszał.

Mimo tego nie zabrakło osób, które nie tylko wytrwały od początku pierwszego do końca trzeciego koncertu, ale również świetnie się bawiły. Porywisty wiatr nie przeszkadzał im w podrygiwaniu pod sceną czy nuceniu ulubionych piosenek. I spora w tym zasługa każdej z występujących na scenie artystek, które mimo niepogody dały z siebie wszystko i nie zawiodły swoich fanów.

Opinie (41) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

19

listopada

22. Festiwal Jazz Jantar Gdańsk, Klub ŻAK

23

listopada

Misia Furtak Gdańsk, Teatr Szekspirowski

30

listopada

Percival Schuttenbach Gdynia, Klub Ucho

Kultura

Muzyka Hansa Zimmera w Ergo Arenie
Muzyka Zimmera w Ergo Arenie
Nocne spacery po Siedlcach. Narracje
Nocne spacery po Siedlcach. Narracje

Kulinaria

Arco by Paco Pérez: hiszpańska kuchnia z widokiem na Gdańsk
Arco by Paco Pérez: kuchnia z widokiem
Serce do garów. Szefowie kuchni gotowali w szczytnym celu
Kolacja charytatywna "Serce do garów"

Planuj z nami tydzień

Narracje, półmaraton i muzyka Hansa Zimmera. Planuj tydzień
Narracje i muzyka Hansa Zimmera

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Nagrody przyznawane podczas Gdynia Film Festival to: