• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kendrick Lamar i Lil Nas X gwiazdami Open'er Festival 2023

goch
8 grudnia 2022, godz. 10:50 
Opinie (80)
aktualizacja: godz. 13:31 (8 grudnia 2022)

Kendrick Lamar kolejnym headlinerem przyszłorocznego Open'era. Fani w końcu doczekają się występu jednego z najważniejszych raperów XXI wieku. Lamar pojawi się na głównej scenie festiwalu 1 lipca.Aktualizacja godz. 13:27: właśnie ogłoszono kolejną gwiazdę. Na Open'erze 28 czerwca zagra również Lil Nas X. To będzie jego pierwszy koncert w Polsce.Festiwale muzyczne w Trójmieście


Kendrick Lamar powraca do Gdyni po 10 latach. Ostatni raz gościł na Open'erze w 2013, kiedy dopiero co wchodził na salony, ale z jakim przytupem. Wyprzedał wówczas całą swoją europejską trasę i odwiedził największe festiwale, wzbudzając ogromne zainteresowanie publiczności. Już wtedy nieco się puszył, rymując o tym, że jest nowym królem, ale nie było w tym krzty megalomanii - Kendrick Lamar to człowiek, dzięki któremu rap ponownie wrócił na szczyt. Dr. Dre ponownie miał nosa, jak z Eminemem.

  • Lil Nas X zagra 28 czerwca.
  • Kendrick Lamar na Open'erze pojawi się 1 lipca.
Na Open'erze pojawi się 1 lipca, na Orange Main Stage. I jeśli przyjedzie z całym swoim zapleczem, a nie - jak to czasem u nas bywa, dla przykładu koncert Lorde - w okrojonym anturażu, dostaniemy show na najwyższym światowym poziomie. Fani w końcu się doczekali, a może wręcz wybłagali. Lamar był jedną z najbardziej wyczekiwanych postaci. Miał się pojawić już w 2020 i 2021 r., jednak pandemia skutecznie pokrzyżowała plany i musieliśmy obejść się smakiem.

W Gdyni pojawi się w ramach trasy promującej jego tegoroczny album "Mr. Morale & the Big Steppers", jednak trzeba pamiętać, że tacy wykonawcy wiedzą, jakimi regułami rządzą się festiwale. Można się zatem spodziewać, że Kendrick Lamar zagra bardzo przekrojowy koncert, na którym usłyszymy najważniejsze utwory z ostatnich lat.

Open'er Festival 2023 odbędzie w dniach 28 czerwca - 1 lipca. Do tej pory ogłoszeni artyści to Arctic Monkeys, Lizzo, Nothing But Thieves, OneRepublic i Queens of the Stone Age. W sprzedaży są obecnie bilety z puli regular Tickets w cenie od 449 zł do 1189 zł. Szczegółowe informacje dotyczące wejściówek znajdują się na stronie festiwalu.
goch

Wydarzenia

Open'er Festival 2023 (1 opinia)

festiwal muzyczny, rock / punk, pop

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (80)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Ogród Świateł (68 opinii)

w plenerze, pokaz

Dubioza Kolektiv

rock / punk

III Bal Równych Szans

bal, imprezy i akcje charytatywne

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Z jaką modelką współpracował gdyński projektant i finalista programu Project Runway, Patryk Wojciechowski, przy projektowaniu kolekcji dla paryskiej marki Iro?