• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Lato w Starym Maneżu. Muzyka, wino, psy

1 lipca 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Dwa letnie miesiące w Starym Maneżu to spora dawka muzyki, a także ciekawe doznania kulinarne i spotkania w towarzystwie czworonogów. Dwa letnie miesiące w Starym Maneżu to spora dawka muzyki, a także ciekawe doznania kulinarne i spotkania w towarzystwie czworonogów.

Stary Maneż we Wrzeszczu inauguruje sezon i zaprasza na "Lato na trawie". Przez kolejne wakacyjne tygodnie będzie okazja do posłuchania dobrej muzyki, skosztowania ciekawej kuchni i relaksu w otoczeniu zieleni i w towarzystwie czworonogów. Wszystko w jednym miejscu.- Jeden z najpopularniejszych klubów muzycznych w Trójmieście zadbał w tym roku zarówno o bogaty program artystyczny, jak i szereg ciekawych nowinek gastronomicznych. Zadowoleni będą wszyscy, łącznie z gośćmi na czterech łapach - zapewniają organizatorzy letniego programu w Starym Maneżu.

Summertime... And the living is easy!Ten cytat z arii George'a Gershwina najlepiej oddaje wakacyjny klimat, jaki panuje w zielonych okolicach Starego Maneżu. Parkowa przestrzeń Garnizonu Kultury sprzyja spontanicznym spotkaniom, niespiesznym dyskusjom przy kraftowych trunkach czy też po prostu leniwemu wypoczynkowi na trawie. W takich warunkach miło docenia się sztukę - czy to kulinarną, czy muzyczną. W tym roku każdy letni tydzień będzie kolejnym festiwalem atrakcji.

Na początek "(Nie)winne poniedziałki"Wtorki będą idealnym dniem na spotkanie w towarzystwie... psów. To z racji specjalnej oferty Psiego Bufetu dla właścicieli czworonogów. W czwartki i piątki na letniej scenie przy Starym Maneżu odbywać się będą niebiletowane wieczorne koncerty plenerowe.

Koncerty, koncertyW letnim programie muzycznym w Starym Maneżu hitem będzie biletowany koncert Ani Dąbrowskiej w sali głównej. Wyjątkowa gwiazda polskiej sceny muzycznej wystąpi we wtorek, 19 lipca. Wcześniej, bo na sam początek lata (1 lipca), otwieramy "Lato na trawie" wraz z zespołem BiFF!

Program sceny letniej:

01.07 Biff
07.07 Tribute to Tribute to Woodstock 69'
14.07 Phillip Bracken
15.07 Ragnar Olafson
19.07 Ania Dąbrowska koncert biletowany
21.07 VHS
28.07 Tribute to The Rolling Stones
29.07 Walka Dekad - DJ Hervy
04.08 Tribute to The Cure
05.08 Walka Dekad - DJ Hervy
11.08 RatKru
12.08 Walka Dekad - DJ Hervy
18.08 Inkolinia
19.08 DJ Mix a Lot
25.08 Tribute to Tribute to David Bowie

Wstęp wolny, w wymienione czwartki i piątki od godz. 20:00

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie 1 zablokowana

Wydarzenia

Jarmark Bożonarodzeniowy (37 opinii)

w plenerze, street food, jarmark

KIDS Station - Concert & Fun / Edycja Świąteczna (10 opinii)

96 - 198 zł
Kup bilet
muzyka filmowa, warsztaty, kiermasz, gry

OMD (4 opinie)

200 zł
Kup bilet
pop

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Skansen archeologiczny Grodzisko znajduje się na terenie: