Wiadomości

stat

Legendy disco lat 80. w Operze Leśnej

Thomas Anders to profesjonalny showman - swoje fanki zachwyca i uwodzi.
Thomas Anders to profesjonalny showman - swoje fanki zachwyca i uwodzi. fot. Agnieszka Potocka/Trojmiasto.pl

Thomas Anders i Sandra zagrają swoje największe przeboje 22 lipcaOperze Leśnej zobacz na mapie Sopotu w Sopocie.Thomas Anders, jeden z dwóch filarów legendy disco Modern Talking, bywa w Trójmieście niemalże co roku. Choć pod każdą zapowiedzią tych koncertów na Trojmiasto.pl nie brakuje głosów, że to odcinanie kuponów od minionej sławy, rzeczywistość bardzo szybko weryfikuje te narzekania.

Trybuny na koncertach Andersa za każdym razem wypełnione są niemalże do ostatniego miejsca, a publiczność przez bite dwie godziny przeżywa nieudawaną muzyczną rozkosz. Podobnego scenariusza należy się spodziewać 22 lipca w Operze Leśnej.

Gwiazdor przyjedzie do Sopotu z zespołem Modern Talking Band. Choć po artystycznym rozstaniu z Dieterem Bohlenem Anders zaczął solową karierę, nie ma co ukrywać, że wciąż najbardziej znany jest z legendarnych przebojów Modern Talking. Ze swoim koncertowym składem z dopiskiem Band wykonuje właśnie przede wszystkim ten repertuar.

Zobacz nadchodzące koncerty w Trójmieście w naszym kalendarzu imprez

Sandra ostatni raz występowała w Trójmieście w 2012 roku.
Sandra ostatni raz występowała w Trójmieście w 2012 roku. fot. Anna Szczodrowska/Trojmiasto.pl
Na koncercie nie zabraknie "You're My Heart, You're My Soul", "Sexy, Sexy Lover", "Brother Louie" czy "Cheri Cheri Lady", które Anders jak zwykle zaśpiewa na bis. Muzyk to profesjonalny showman, więc należy spodziewać się bardzo charyzmatycznego występu. W repertuarze jego scenicznych chwytów jest m.in. wręczanie kwiatów fankom czy proszenie ich do tańca.

Przed Andersem na scenie Opery Leśnej wystąpi inna gwiazda niemieckiego disco lat 80., Sandra, która jest autorką takich hitów, jak "Maria Magdalena", "In the Heat of the Night", "Everlasting Love" i "Hiroshima". Artystce zdarzało się współpracować z ex-członkiem Modern Talking, więc widzowie mogą spodziewać się duetu.

Koncert 22 lipca rozpocznie się o godz. 20. Warto przyjechać chwilę wcześniej, aby sprawnie zaparkować samochód - przed każdym wydarzeniem w Operze Leśnej tworzą się korki na ulicach dojazdowych do obiektu. Ceny biletów zaczynają się od 109 zł, a te najbliżej sceny kupimy za 169 zł.

Koncert Thomasa Andersa w Ergo Arenie w 2015

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (55)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najnowsze wiadomości

Kalendarz imprez

kalendarz

Zdjęcia z imprez

    Nowe lokale

    Najczęściej czytane