Wydarzenie

stat

Lucky Chops (11 opinii)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
20 czerwca 2018 (środa)
godzina:
19:00 - 23:00
miejsce:

Stary Maneż  mapa

adres:
Gdańsk, Juliusza Słowackiego 23
bilety:
99 zł
PATRONAT

Zespół po raz pierwszy odwiedził Polskę w 2016 roku. Ich koncert zmienił się w szaloną imprezę, a fani zakochali się w Lucky Chops bez pamięci - ze wzajemnością. Zespół regularnie wraca z koncertami do naszego kraju i w tym roku nie będzie inaczej. 20 czerwca wystąpi w Starym Maneżu.Otwarcie bram: 18:00
Koncert: 19:00

Lucky Chops to nietypowy i bardzo wesoły kwintet dęty. Zespół powstał w 2006 roku w Nowym Jorku. Pięcioosobowy skład charakteryzuje nieprzeciętna energia i unikalne brzmienie, które zaowocowały międzynarodowym sukcesem. U podłoża sukcesu chłopaków - obok niespożytej scenicznej energii - leży przede wszystkim. Poczucie humory, fantastyczne aranżacje znanych piosenek na instrumenty dęte oraz wyjątkowy klimat jaki tworzą bawiąc się wspólnie z publicznością podczas koncertów.

Początkowo zespół grał na ulicach Nowego Jorku i w małych klubach wokół miasta. Ich występy bardzo szybko zdobyły rzeszę fanów. Ciekawostką jest, że za ich sukcesem stoi turysta z Ameryki Południowej, który w marcu 2015 roku opublikował nagrany telefonem film, a film ten odmienił wszystko. W zaledwie kilka dni wideo dotarło do milionów ludzi i stało się viralową sensacją! Życie muzyków z Lucky Chops odmieniło się na zawsze.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (11)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Polityka prywatności
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)