Wydarzenie

Luźne gadki

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
19 sierpnia 2017 (sobota)
godzina:
19:00
miejsce:

Sports Pub  mapa

adres:
Gdańsk, Leona Miszewskiego 12/13
bilety:
wstęp wolny

70 lat Saaba uczczone w Gdańsku - samochody jak samoloty. Mówi się, że Volvo się toczy a Saabem lata. Grupa miłośników Szwedzkich samochodów SAAB o nazwie "Saab Luźne Gadki" ma nieskrywaną przyjemność zaprosić Wszystkich miłośników aut Szwedzkiej marki Saab i nie tylko, do spędzenia wspólnego, fajnego wieczoru w Gdańsku.SAAB zawsze podkreślał lotnicze korzenie, a w obiegu krąży historia o tym, że nad pierwszym prototypem pracował projektant skrzydeł i dlatego powstał samochód w kształcie skrzydła o niewiarygodnie niskim współczynniku oporu powietrza. Czy to prawda?

To nie będzie tylko zwykły, motoryzacyjny spot - to ma być spotkanie z rodziną, Saabową rodziną. Poznamy również wiele ciekawostek o marce. Poznamy jej modele produkcyjne i prototypy. Kameralny, klimatyczny spot, który nie tylko ma integrować, ale również pokazywać, że właściciele Saabów to wyjątkowa grupa. Na tym wieczorze, na którym poznamy historię i ciekawostki związane z Saab'em będzie można również wziąć udział w ciekawych prelekcjach.

Samochodowe spotkanie odbędzie się 19 sierpnia o godz. 19.00 w Gdańsku-Wrzeszczu w Sports Pubie przy ul. Miszewskiego 12/13.

W programie m.in. prezentacja i dyskusja, którą poprowadzi Paweł Szafrański - wielki znawca i miłośnik skandynawskich aut. Odkryje przed nami tajemnice i ciekawostki związane z Saab'em. Masz pytanie? On zna odpowiedź! Z kolei o miłości do Saaba, ideologii oraz kulturze właścicieli Saabów opowie Bartłomiej Chruściński, dziennikarz motoryzacyjny, jak sam o sobie mówi: Saabofil!

Organizatorzy oprócz merytorycznej części nastawiają się również na trochę rozrywki: będzie można m.in. zmierzyć się w wirtualnym wyścigu na telebimie. Przed lokalem zaparkują historyczne i te bardziej współczesne auta, tej wyjątkowej marki.

Na przybyłych będą czekać pamiątkowe wlepy i inne atrakcje. Wstęp jest wolny a na bieżąco o wydarzeniu przeczytać można na facebooku.

Spotkajmy się razem. We are SAAB!
NGO, czyli co? Spotkania dla rodziców z dziećmi

29 października 2017 (niedziela) godz. 15:00

targi, konferencje
Wstęp wolny
targi, konferencje
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez