Wiadomości

stat

Małgorzata Mazur walczy o tytuł Miss Polski

Małgorzata Mazur ma 21 lat i w tym roku została II Vicemiss Wybrzeża.
Małgorzata Mazur ma 21 lat i w tym roku została II Vicemiss Wybrzeża. mat. prasowe

W niedzielę, 9 grudnia, dowiemy się, kto w tym roku zyska miano najpiękniejszej Polki. Wśród kandydatek do tego tytułu znalazła się Małgorzata Mazur, tancerka, studentka gdańskiej AWFiS, która w tym roku została II wicemiss Wybrzeża. W tym intensywnym okresie przygotowań do finału Gosi udało się znaleźć chwilę na rozmowę z naszym portalem.Aleksandra Wrona: Jak zaczęła się twoja przygoda z Miss Polski?

Małgorzata Mazur: Moja przygoda z konkursem Miss Polski zaczęła się od castingu do regionalnego konkursu Miss Wybrzeża, w którym zajęłam tytuł II wicemiss. Kolejnym etapem był ćwierćfinał Miss Polski oraz późniejsza gala półfinałowa, podczas której wybrano 28 finalistek. W ten o to sposób dotarłam do finału Miss Polski.

Czytaj też: Wybrano Miss Wybrzeża 2018

Jak wyglądają przygotowania do konkursu?

Każda z kandydatek przygotowuje się na swój sposób. Dieta, treningi, zabiegi kosmetyczne, ja stawiałam na aktywność fizyczną oraz pozytywne nastawienie. W tym momencie odbywa się zgrupowanie Miss Polski w Racławicach, gdzie każdego dnia staramy się, aby gala finałowa była w pełni dopracowana. Codzienne próby po kilka godzin nie są nam obce, jednak dalej dajemy z siebie 100 procent.

Czym jeszcze się pasjonujesz?

Moją największą pasją jest taniec, który trenuje już od najmłodszych lat. Udało mi się wraz z grupą zdobyć wiele tytułów miedzy innymi mistrzostwo Europy w cheerleadingu. Poza tańcem także lubię rysować, jednak nie zawsze jest na to czas. Studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, więc zaskoczeniem nie będzie, że lubię każdą aktywność fizyczną. Szczerze mówiąc mam wiele zainteresowań, ponieważ bardzo lubię próbować nowych rzeczy.

Sprawdź wydarzenia sportowe w TrójmieścieCzy planujesz związać swoją przyszłość z modelingiem?

Modeling traktuje jako odskocznię od codziennej rutyny, aczkolwiek jeśli dalej sprawdzałabym się w tej dziedzinie, to czemu nie, chętnie będę to kontynuowała.

Jaki jest według ciebie ideał kobiety?

Przede wszystkim musi być pozytywna, uśmiechnięta i pewna siebie, nie zapominając oczywiście o odrobinie skromności w tym wszystkim.

Zobacz też: wywiad z Oliwią Ziobrowską

W jaki sposób wykorzystałabyś popularność, gdyby udało ci się zostać Miss Polski?

Jest to dosyć ciężkie pytanie, ponieważ nie przykładam aż tak dużej wagi do popularności, jednak wiadomo pomaga ona w otwieraniu wielu drzwi w celu rozwoju siebie i swojej kariery. Od kilku miesięcy dużo myślę o jednej akcji charytatywnej, którą chciałabym zorganizować na terenie Gdańska i mam nadzieję, że odzew mieszkańców Trójmiasta byłby duży, bo jak wiadomo - razem możemy wiele.

Czego życzyć ci przed nadchodzącym finałem?

Wydaje mi się, że opanowania stresu, który z każdym dniem staje się coraz silniejszy. Jakikolwiek będzie werdykt, jestem zadowolona z przygody, którą mogłam przeżyć i dzięki której poznałam wspaniałe osoby.

Wybory Miss Wybrzeża w Sopocie

Materiał archiwalny

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (51)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

30

grudnia

Rewia - lata 20. lata 30. -... Gdynia, Konsulat Kultury

31

grudnia

Sylwester Gdański Gdańsk, Park Oruński, Jar Wilanowski, Targ Węglowy, Molo w Brzeźnie

31

grudnia

Sylwester w Gdyni Gdynia, Skwer Kościuszki

Kultura

Zaistnieć w grupie za wszelką cenę. O musicalu "Chłopcy z Placu Broni"
O musicalu "Chłopcy z Placu Broni"
Nowy dyrektor Narodowego Muzeum Morskiego
Nowy dyrektor Muzeum Morskiego

Kulinaria

Co zjemy i wypijemy na Jarmarku Bożonarodzeniowym?
Co zjemy na Jarmarku Bożonarodzeniowym?

Planuj z nami tydzień

Planuj tydzień: dużo dobrych koncertów
Planuj tydzień: dużo dobrych koncertów

Wygraj bilety,
sprawdź nasze konkursy

    Najczęściej czytane