Wiadomości

stat

Małgorzata Mazur walczy o tytuł Miss Polski

Małgorzata Mazur ma 21 lat i w tym roku została II Vicemiss Wybrzeża.
Małgorzata Mazur ma 21 lat i w tym roku została II Vicemiss Wybrzeża. mat. prasowe

W niedzielę, 9 grudnia, dowiemy się, kto w tym roku zyska miano najpiękniejszej Polki. Wśród kandydatek do tego tytułu znalazła się Małgorzata Mazur, tancerka, studentka gdańskiej AWFiS, która w tym roku została II wicemiss Wybrzeża. W tym intensywnym okresie przygotowań do finału Gosi udało się znaleźć chwilę na rozmowę z naszym portalem.Aleksandra Wrona: Jak zaczęła się twoja przygoda z Miss Polski?

Małgorzata Mazur: Moja przygoda z konkursem Miss Polski zaczęła się od castingu do regionalnego konkursu Miss Wybrzeża, w którym zajęłam tytuł II wicemiss. Kolejnym etapem był ćwierćfinał Miss Polski oraz późniejsza gala półfinałowa, podczas której wybrano 28 finalistek. W ten o to sposób dotarłam do finału Miss Polski.

Czytaj też: Wybrano Miss Wybrzeża 2018

Jak wyglądają przygotowania do konkursu?

Każda z kandydatek przygotowuje się na swój sposób. Dieta, treningi, zabiegi kosmetyczne, ja stawiałam na aktywność fizyczną oraz pozytywne nastawienie. W tym momencie odbywa się zgrupowanie Miss Polski w Racławicach, gdzie każdego dnia staramy się, aby gala finałowa była w pełni dopracowana. Codzienne próby po kilka godzin nie są nam obce, jednak dalej dajemy z siebie 100 procent.

Czym jeszcze się pasjonujesz?

Moją największą pasją jest taniec, który trenuje już od najmłodszych lat. Udało mi się wraz z grupą zdobyć wiele tytułów miedzy innymi mistrzostwo Europy w cheerleadingu. Poza tańcem także lubię rysować, jednak nie zawsze jest na to czas. Studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, więc zaskoczeniem nie będzie, że lubię każdą aktywność fizyczną. Szczerze mówiąc mam wiele zainteresowań, ponieważ bardzo lubię próbować nowych rzeczy.

Sprawdź wydarzenia sportowe w TrójmieścieCzy planujesz związać swoją przyszłość z modelingiem?

Modeling traktuje jako odskocznię od codziennej rutyny, aczkolwiek jeśli dalej sprawdzałabym się w tej dziedzinie, to czemu nie, chętnie będę to kontynuowała.

Jaki jest według ciebie ideał kobiety?

Przede wszystkim musi być pozytywna, uśmiechnięta i pewna siebie, nie zapominając oczywiście o odrobinie skromności w tym wszystkim.

Zobacz też: wywiad z Oliwią Ziobrowską

W jaki sposób wykorzystałabyś popularność, gdyby udało ci się zostać Miss Polski?

Jest to dosyć ciężkie pytanie, ponieważ nie przykładam aż tak dużej wagi do popularności, jednak wiadomo pomaga ona w otwieraniu wielu drzwi w celu rozwoju siebie i swojej kariery. Od kilku miesięcy dużo myślę o jednej akcji charytatywnej, którą chciałabym zorganizować na terenie Gdańska i mam nadzieję, że odzew mieszkańców Trójmiasta byłby duży, bo jak wiadomo - razem możemy wiele.

Czego życzyć ci przed nadchodzącym finałem?

Wydaje mi się, że opanowania stresu, który z każdym dniem staje się coraz silniejszy. Jakikolwiek będzie werdykt, jestem zadowolona z przygody, którą mogłam przeżyć i dzięki której poznałam wspaniałe osoby.

Wybory Miss Wybrzeża w Sopocie

Materiał archiwalny

Opinie (51) 47 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

23

lutego

ESP Sport & Zdrowie 2019 Gdańsk, Amberexpo

24

lutego

Ray Wilson Gdańsk, Stary Maneż

28

lutego

Morcheeba Gdańsk, B90

Kultura

Nowa rzeźba Tewu w Gdyni
Nowa rzeźba Tewu w Gdyni
"Chilli". Odważna powieść gdańskiej debiutantki
Odważna powieść debiutantki

Kulinaria

"Zawieszone zupy" w bistro na Przymorzu
"Zawieszone zupy" w bistro na Przymorzu

Planuj z nami tydzień

Planuj tydzień: ferie, Dzień Kota i dużo koncertów
Planuj tydzień: ferie i dużo koncertów

Wygraj bilety,
sprawdź nasze konkursy

    Najczęściej czytane