Wiadomości

stat

Margaret wystąpiła dla młodzieży. Koncert w Gdynia Arenie

W piątkowy wieczór w Gdynia Arenie odbył się kolejny koncert w ramach cyklu imprez profilaktycznych Niećpa, których celem jest zachęcenie młodzieży do życia w trzeźwości. W tym roku gwiazdą wydarzenia była piosenkarka Margaret, która swoim energetycznym koncertem porwała młodą publiczność.Koncerty z cyklu "Niećpa" organizowane są już od kilkunastu lat. Jest to ogólnopolska akcja poświęcona profilaktyce uzależnień od narkotyków, dopalaczy, papierosów oraz alkoholu. Co roku w akcję angażują się też gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które występują dla młodzieży, ale też edukują ją i pokazują, że dobra zabawa nie wymaga zażywania środków psychoaktywnych. Rok temu Gdynię odwiedził Kamil Bednarek, tym razem ambasadorką akcji została wokalistka Margaret.

Gdynia Arena zapełniła się gośćmi długo przez koncertem gwiazdy wieczoru. Przeważającą większość stanowili uczniowie z Trójmiasta oraz szkół z okolicznych miejscowości, których przywiozły na wydarzenie szkolne autobusy. Koncert nie był jednak wydarzeniem zamkniętym, bilet na niego mogli kupić też inni fani Margaret, którzy również (choć w mniejszości) pojawili się tego wieczoru w Gdynia Arenie.

Pierwsza część wieczoru miała charakter edukacyjny. Tak jak w roku poprzednim zwieńczył ją koncert zespołu STO% z Piotrkiem Nagielem. Zespół wykonał m.in. swoją najbardziej znaną piosenkę "Stop pijanym kierowcom".

Ponownie okazało się, że miejsca siedzące podczas koncertu dla młodzieży są chybionym pomysłem. Zachęcana przez wykonawców publiczność chętnie podeszła pod scenę i została tam już do końca imprezy. Nieliczni na krzesłach stawali, żeby mieć lepszy widok.

Support rozgrzał widzów, ale dopiero pojawienie się na scenie Margaret wyzwoliło z niej ukryte pokłady energii. W Gdynia Arenie rozległy się entuzjastyczne krzyki i piski, a wolna przestrzeń pod sceną natychmiast się zapełniła. Margaret zaśpiewała swoje najbardziej znane przeboje m.in. "Heartbeat", "Cool me down", "Thank you very much".

- Jesteście spełnieniem moich marzeń- wokalistka krzyczała do publiczności.
Wśród fanów Margaret najwięcej jest młodzieży i to właśnie do niej wokalistka kieruje swoje koncerty. Świadczył o tym fakt, że piosenkarka przed koncertem poprosiła widzów, żeby ściągnęli na swoje smartfony poświęconą jej aplikację i włączyli ją w odpowiednim momencie koncertu. Okazało się, że aplikacja wyświetla na ekranie zmieniające się do rytmu piosenki kolory. Pierwszy raz spotkałam się z tak sprytnym chwytem marketingowym.

W przeciwieństwie do Kamila Bednarka, Margaret dość oszczędnie potraktowała kwestię profilaktyki. W zamian za to podzieliła się z młodzieżą opowieścią o tym, że popełniając w życiu błędy możemy postarać się je naprawić. Koncert spodobał się publiczności, czego dowodem był fakt, że piosenkarka została wywołana na bis.

Margaret - Thank You Very Much

Opinie (53) 4 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

29

lutego

Tribute to Dirty Dancing - ... Gdynia, Gdynia Arena

06

marca

X Punky Reggae Live Gdynia, Klub Ucho

09

marca

Dobrze się kłamie Gdynia, Teatr Muzyczny

Kultura

Kaligrafia nowoczesna: nietypowa pasja Olgi Grochowskiej
Kaligrafia nowoczesna: wywiad

Kulinaria

Charytatywna kolacja z Marcinem "Różalem" Różalskim
Różal wspierał zwierzaki w Oliwie

Planuj z nami tydzień

Garou, targi vintage i hip-hop. Planuj tydzień
Planuj tydzień: targi vintage, hip-hop

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    W 2018 r. Festiwal Narracje odbył się w: