Wydarzenie

Masta ACE

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
2 kwietnia 2017 (niedziela)
godzina:
18:00
miejsce:

Klub Ucho  mapa

adres:
Gdynia, Świętego Piotra 2
bilety:
39 - 59 zł
PATRONAT

"One of the great pure New York MC's!" Już 2 kwietnia w Gdyni w klubie Ucho wystąpi MASTA ACE! (NY, USA)Masta Ace, nie przypadkowo stawiany jest obok Rakima, obaj raperzy reprezentują Nowy Jork i zadebiutowali w latach '80 będących złotą erą Hip Hopu, obaj mają na koncie kawałki i zwrotki, które na stałe wpisały się w naszą kulturę. Dlatego pytanie "Who's better: Masta Ace or Rakim?" powtarza się często. Masta Ace ma na swoim koncie osiem albumów nagranych solo i we współpracy z takimi sławami jak MF Doom czy Ed OG. Wiele z tych płyt, nagranych w ostatnim dziesięcioleciu, do dziś uznawane są za klasyczne.

Magazyn Rolling Stones napisał: "even the most avid fan of raw hip-hop lyricism can sometimes neglect to mention Masta Ace alongside hard-bitten champs such as Rakim, KRS-One, Big Daddy Kane, Slick Rick andKool G. Rap".

Również Eminem uważa Masta Ace za jeden ze swoich największych muzycznych autorytetów, "Masta Ace had amazing storytelling skills - his thoughts were so vivid". Razem mogliśmy ich usłyszeć w utworze Hellbound.

The Classics Ain't Dead Keep the Real Hip Hop ALIVE!
Fresh N Dope Festival

18 listopada 2017 (sobota) godz. 18:00

Gdynia,
koncerty
Wstęp wolny
18-stka Young Igi x Goście

15 grudnia 2017 (piątek) godz. 19:00

Gdynia,
koncerty
bilety 50 zł
przedsprzedaż 40 - 45 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez