Wydarzenie

Medykalia

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
11 - 16 maja 2015
miejsce:
Gdańsk, Campuis GUMed, klub Medyk
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Święto studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego rozpoczyna się już 11 maja i trwać będzie do 16-ego! Kiedy to zostanie zwieńczone Koncertem Głównym przy Alei Zwycięstwa 41/42.Juwenalia są dla studentów tym, czym dla maturzystów studniówka. Ostatni dzwonek przez egzaminami na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym będzie rozbrzmiewał cały tydzień.

Rozpoczną się przekazaniem symbolicznego klucza do uczelni. Od tego czasu, władza na chwilę przechodzi w ręce studentów. Początek tygodnia będzie czasem, gdy campus GUMed stanie się miejscem wieczornych spotkań przy grillu i gitarze w ramach aktualizacji Dębowej do wersji Dębowa 2.0. Od środy rozpoczynają się prawdziwe atrakcje.

Familiada - pojedynek Wielkiej Rodziny Akademickiej - Studenci versus Wykładowcy. Czwartkowe zmagania rozpoczynamy Wielkimi Igrzyskami Medycznymi, po których odbywać się będą zmagania intelektualne - M.Quiz. Ostatni przystanek tego dnia będzie gorący niczym Ameryka Południowa! Tak! Zakończymy dzień w rytmach muzyki latino. Podczas Latino Party będzie prowadzony darmowy kurs tańca.

Zbliżając się do końca atmosfera staje się jeszcze gorętsza.

Dokładnie w południe Długi Targ zmieni się w tor Wyścigu Łóżek Szpitalnych! Przy okazji, będzie możliwość wykonania darmowych badań i zasięgnięcia konsultacji lekarskiej w ramach Białego Dnia.

Wieżowiec przy ulicy Dębinki 1, w którym Studenci pierwszych lat spędzają setki godzin brnąc z piętra na piętro (zaczynają od anatomii na parterze, kolejne katedry są na kolejnych piętrach), stanie się areną dla prawdziwego Szczytowania na GUMedzie. Osiągnięcie najwyższego piętra to prawdziwa ulga, w końcu można złapać oddech... A może jednak nie? W końcu już o godzinie dwudziestej zapanuje prawdziwe szaleństwo. White Fartuch Party, najbardziej znana impreza klubowa w Trójmieście. Ściągająca ludzi z całego kraju, ba nawet emigrantów z Londynu! Tylko po to, by zobaczyć morze białych fartuchów w doskonałych nastrojach!

Sobotni poranek rozpoczynamy Studenckim Śniadaniem, które odbędzie się również na Campusie GUMed. Studenci muszą nabrać sił na Koncert Główny i związane z nim szaleństwo.

Koncert Główny w tym roku odbywać się będzie przy alei Zwycięstwa 41/42, zaraz obok przystanku Gdański Uniwersytet Medyczny. Gwiazdami koncertu będą Łąki Łan oraz Gooral!

Zgodnie ze studencką tradycją - wstęp na koncert jest bezpłatny!

Całość wydarzenia zamknie After Party po koncercie, oczywiście w Medyku!

Za całość organizacji odpowiada Uczelniany Samorząd Studencki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Serdecznie zapraszamy!

Plan godzinowy:

Dzień I - Poniedziałek 11.05

19:00 Dębowa 2.0 - Campus GUMed

Dzień II - Wtorek 12.05

19:00 Dębowa 2.0 - Campus GUMed

Dzień III - Środa 13.05

18:00 Familiada - Atheneum Gedanense Novum

19:00 Dębowa 2.0 - Campus GUMed

Dzień IV - Czwartek 14.05

15:30 Wielkie Igrzyska Medyczne - Campus GUMed

19:00 M-Quiz - "Klub Medyk" ulica Dębowa 7 (Campus GUMed)

21:00 Latino Party - "Klub Medyk" ulica Dębowa 7 (Campus GUMed)

Dzień V - Piątek 15.05

12:00 Wyścig Łóżek Szpitalnych oraz Biały Dzień - Długi Targ

16:00 Szczytowanie Na Gumedzie - Budynek Colegium Biomedicum - ulica Dębinki 1

20:00 White Fartuch Party - "Klub Medyk" ulica Dębowa 7 (Campus GUMed)

Dzień VI - Sobota 16.05

10:00 Studenckie Śniadanie - Campus GUMed

17:00 Koncert Główny - teren AGN GUMed (al. Zwycięstwa 41/42)

22:30 After Party - "Klub Medyk" ulica Dębowa 7 (Campus GUMed)
Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najbliższe podobne imprezy

Minione podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez