Wydarzenie

Medykalia

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
11 - 14 maja 2016
miejsce:
Gdańsk
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Święto studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego rozpoczyna się już 11 maja! W sobotę 14 maja zakończy je Koncert Główny, na który wstęp jest WOLNY!Juwenalia są dla studentów tym, czym dla maturzystów studniówka. Ostatni dzwonek przez egzaminami na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym będzie w tym roku trwać 4 dni.

Medykalia 2016 rozpoczną się przekazaniem symbolicznego klucza do uczelni. Od tego czasu, władza na chwilę przechodzi w ręce studentów. Oficjalnie Juwenalia otworzy Turniej Jeden z Dziesięciu, czyli wielki pojedynek pomiędzy przedstawicielami Władz oraz Studentów GUMedu. Zapraszamy na niego w środę, 11 maja!

W czwartek i piątek campus GUMed stanie się miejscem spotkań przy grillu i dobrej muzyce - w ramach projektu Dębowa 2.0 do dyspozycji tak studentów, jak i wszystkich mieszkańców Trójmiasta będzie kilka stanowisk grillowych, ręcznie wykonane meble z palet, planszówki i konsola - to idealna okazja do odstresowania się i spędzenia czasu ze znajomymi. W czwartkowy wieczór szczególnie zapraszamy na tradycyjny już M-Quiz, czyli pubowe rozgrywki w Klubie Medyk -start 20:00.

W piątek 13 maja odbędą się imprezy, które od wielu lat są nieodłączną, tradycyjną częścią Dni Kultury i Nauki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dokładnie w południe Długi Targ zmieni się w tor Wyścigu Łóżek Szpitalnych! Fantastyczne przebrania i wielkie emocje, a przede wszystkim zacięta walka! Przy okazji Wyścigu wszyscy chętni będą mieli możliwość wykonania darmowych badań i zasięgnięcia konsultacji lekarskiej w ramach projektu Biały Dzień.

Tymczasem wieżowiec przy ulicy Dębinki 1, w którym studenci pierwszych lat spędzają setki godzin brnąc z piętra na piętro, stanie się miejscem Szczytowania na GUMedzie. Na każdym poziomie na śmiałków czekają ciężkie wyzwania, a dotarcie na szczyt to prawdziwy sukces... Wszystkich spragnionych wrażeń zapraszamy do budynku Collegium Biomedicum o godzinie 16:00!

Wieczorem można liczyć na gorące afterparty w Klubie Studenckim Medyk. Sobota 14 maja upłynie pod znakiem Koncertu Głównego! Odbywać się on będzie przy alei Zwycięstwa 41/42, tuż obok przystanku Gdański Uniwersytet Medyczny. W tym roku na scenie można będzie zobaczyć zespół Acid Drinkers, Pawbeats Orchestra + VNM/Marcelina/Huczu-Hucz/Vixen/Buka, Edzio oraz MOA. Zgodnie ze studencką tradycją - wstęp na koncert jest bezpłatny! Tydzień później - w sobotę 21 maja - zapraszamy na flagową imprezę w Klubie Medyk, bez której nikt nie wyobraża sobie GUMedowskich Juwenaliów! Poprawiny Medykaliów: White Fartuch Party, czyli najbardziej znana impreza klubowa w Trójmieście. Dwa parkiety, wyjątkowa atmosfera i morze białych fartuchów - tego nie można przegapić!

Za całość organizacji odpowiada Uczelniany Samorząd Studencki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Serdecznie zapraszamy!

ROZKŁAD JAZDY:

ŚRODA 11.05

16:00 Jeden z Dziesięciu - budynek AGN

CZWARTEK 12.05

19:00 Dębowa 2.0 - Campus GUMed
20:00 M-Quiz - Klub Medyk

PIĄTEK 13.05

10:00 Wyścig Łóżek i Biały Dzień - Długi Targ, Stare Miasto
16:00 Szczytowanie na GUMedzie - budynek CBM
12:00 - 20:00 Dębowa 2.0 - Campus GUMed
21:00 Afterparty - Klub Medyk

SOBOTA 14.05

KONCERT GŁÓWNY - teren przy al. Zwycięstwa 41/42
17:00 - MOA
18:00 - ACID DRINKERS
19:30 - EDZIO
20:30 - PAWBEATS + ORCHESTRA + GOŚCIE + STREFA CHILLU OD GODZ. 14:00


Przeczytaj także

  • Ruszają trójmiejskie juwenalia. Kto zagra?
    9 maja 2016 (52 opinie)

    W całym Trójmieście rusza studencki karnawał. Imprezowy maraton rozpoczynają żacy z Politechniki, chwilę później dołączony do nich GUMed. Święto zakończą pod koniec maja żacy gdyńskich...

Dodaj zdjęcie

Opinie (8)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najbliższe podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez