• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Jest! Oto hymn Męskiego Grania 2024

osa
11 czerwca 2024, godz. 14:20 
Opinie (81)

Męskie Granie 2024 zbliża się wielkimi krokami do Gdańska. By fani mieli na co czekać, organizatorzy na kilka tygodni przed festiwalem wypuszczają motyw przewodni każdej edycji. W tym roku do Orkiestry Męskiego Grania weszli Daria Zawiałow, Mrozu, Kacperczyk i wspólnie zaśpiewali "Wolne duchy". Jak wam się podoba tegoroczny hymn?IMPREZY I WYDARZENIA Nadchodzące festiwale w Trójmieście

sie 9-10
Rockowizna festiwal 2024
Kup bilet
lip 12-14
Festiwal Dźwięki Północy
Kup bilet
14. NDI Sopot Classic
cze 29-7.07
14. NDI Sopot Classic
Kup bilet


Jak podoba ci się tegoroczny hymn Męskiego Grania "Wolne duchy"?

O tym, że w piosence przewodniej Męskiego Grania 2024 usłyszymy Darię Zawiałow, Mroza i Kacperczyka, spekulowano od jakiegoś czasu. To właśnie ich wielkie głowy jeździły po kraju i wywoływały zamieszanie na drogach. Dotarły też do Trójmiasta - w naszym Raporcie znalazło się sporo materiałów z tego nietypowego przejazdu.

Teraz już wiemy, że konwój był nie tylko akcją promocyjną, ale też tłem do teledysku - kamera towarzyszy mu podczas przejazdu przez metropolie i małe miejscowości, na trasach szybkiego ruchu i polnych drogach, wśród wielkich blokowisk i przy wiejskiej kapliczce. Podczas przejazdu głowy natykają się na przypadkowych kierowców, spacerowiczów, biegaczy, motocyklistów, ludzi młodych i seniorów, zaciekawionych mieszkańców, którzy (jeszcze) nie bardzo wiedzą, na co patrzą.

Kontrast jest widoczny na każdym kilometrze, a przekaz dość jasny: Męskie Granie 2024 ma połączyć wszystkich bez względu na wiek, zawód czy miejsce zamieszkania.

Niestety, choć głowy przejechały przez Gdańsk, Sopot i Gdynię, to ostatecznie do teledysku trafiło prawdopodobnie tylko jedno trójmiejskie ujęcie: widok na Sea Towers i marinę w Gdyni.

Prawdopodobnie jedyne ujęcie z Trójmiasta w teledysku: widok na Sea Towers i marinę w Gdyni. Prawdopodobnie jedyne ujęcie z Trójmiasta w teledysku: widok na Sea Towers i marinę w Gdyni.

Męskie Granie 2024 w Gdańsku już w lipcuMęskie Granie 2024 w Gdańsku odbędzie się 19 i 20 lipca na przedprożach Polsat Plus Areny. Z okazji jubileuszu trasy organizatorzy przygotowali dla gości sporo atrakcji. Na scenie wystąpią m.in.: Vito Bambino, Nosowska, Daria ze Śląska, Mery Spolsky i Artur Rojek, zaś orkiestrę w tym roku tworzą wspominani Daria Zawiałow, Mrozu i Kacperczyk.

Wszystkie bilety się wyprzedały.

Tu kupisz bilety na trójmiejskie imprezy

osa

Wydarzenia

Męskie Granie 2024 (8 opinii)

(8 opinii)
rock / punk, pop

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (81)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Ed Sheeran 2024 Gdańsk (5 opinii)

(5 opinii)
344 - 444 zł
pop

Cudawianki | Lato zaczyna się #wGdyni (9 opinii)

(9 opinii)
muzyka elektroniczna, w plenerze, warsztaty

Paweł Stasiak z zespołem PapaD (1 opinia)

(1 opinia)
120 zł
Kup bilet
pop

Kultura

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

W którym roku do zespołu Big Cyc dołączył Krzysztof Skiba?