• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Mikołajki z bohaterami "Grizzy i Lemingi" w Alfa Centrum Gdańsk

2 grudnia 2022 

Z okazji Mikołajek, już 3 grudnia Alfa Centrum Gdańsk organizuje wyjątkowe wydarzenie z bohaterami bajki "Grizzy i Lemingi". Przez cały dzień w centrum czekać będzie mnóstwo atrakcji: tory przeszkód, strefy kreatywne, wspólne pozowanie do zdjęć z Grizzym i Lemingami, zabawy i oczywiście upominki. Dodatkowym gościem specjalnym będzie, jak na Mikołajki przystało, Święty Mikołaj.Sympatyczny niedźwiedź Grizzy i figlarne Lemingi, które zakłócają jego spokojne życie, z pewnością znani są dzieciom z ekranów telewizorów. Już 3 grudnia w Alfa Centrum Gdańsk będzie okazja spotkać ich we własnej osobie. Z okazji Mikołajek centrum organizuje dla wszystkich dzieci dzień pełen atrakcji z bohaterami bajki "Grizzy i Lemingi".

W programie przewidziano wiele niespodzianek dla dzieci i rodziców. W godz. 11-17 na najmłodszych czekać będzie mnóstwo zabaw m.in. tor przeszkód, strefa kreatywna czy różnorodne gry i zabawy jak m.in. wystrzał lemingiem z armaty, wielkie lemingowe memory, ścianka magnetyczna. Nie zabraknie również zabaw z upominkami organizowanych przez prowadzącego event.

Szczególną atrakcją dla dzieci, będzie z pewnością przybicie piątki z postaciami z ich ulubionej bajki i zrobienie sobie z nimi zdjęcia. Tego dnia w centrum zjawi się jeszcze jeden gość specjalny, którego kochają dzieci na całym świecie i bez którego trudno wyobrazić sobie świąteczny czas. Święty Mikołaj wręczy dzieciom słodkości i chętnie zapozuje z nimi do zdjęć.

- Trudno wyobrazić sobie większą frajdę na Mikołajki niż dzień pełen zabaw, prezentów, a do tego w towarzystwie ulubionych bajkowych postaci i Mikołaja. Zapraszamy wszystkie dzieci do spędzenia z nami tego sobotniego dnia, jesteśmy przekonani, że atrakcji nie będzie brakować - mówi Lech Polański, Shopping Centre Director, Alfa Centrum Gdańsk.
Dodatkowo przez cały dzień w centrum odbywać się będzie akcja wymiany paragonów na prezenty. Klienci centrum, którzy zrobią zakupy za minimum 150 zł, dołączą do Alfa Bonus Club i zgłoszą się na stoisko promocji, będą mogli otrzymać świąteczne poduszki z misiem Grizzy lub Lemingami.

Mikołajki w Alfa Centrum przysporzą z pewnością wielu wrażeń miłośnikom bajki o Grizzym i Lemingach, jak i wszystkim dzieciom, które uwielbiają niespodzianki.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Grizzy i lemingi w Alfa Centrum

gry

Miejsca

 

Wydarzenia

Ogród Świateł (68 opinii)

w plenerze, pokaz

Dubioza Kolektiv

rock / punk

III Bal Równych Szans

bal, imprezy i akcje charytatywne

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Wróżba "Najdłuższa obierzyna" czyli uzyskanie najdłuższej obierki ma świadczyć o: