• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Miłosne uniesienia na festiwalu. Czy openerowicze są otwarci na przelotny romans?

Mateusz Groen
6 lipca 2024, godz. 18:00 
Opinie (36)

Opener Festival trwa w najlepsze. Jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce, jednak to nie tylko miejsce doznań muzycznych, bawienia się w strefach partnerskich, ale także przestrzeń eksploracji miłosnych spotkań. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić, jak to wygląda w tym roku.IMPREZY I WYDARZENIA Masz już bilet na te koncerty?

sie 23
Marc Rebillet
Kup bilet
sie 9-10
Rockowizna festiwal 2024
Kup bilet
sie 2-4
Brasswood Festiwal 2024
Kup bilet
sie 8-10
Sunset Square 2024 - Sanah
Kup bilet
Daria Zawiałow
lip 25
Daria Zawiałow
Kup bilet

Romanse w festiwalowej euforiiCzy zdarzyło ci się nawiązać romantyczny kontakt na festiwalu lub koncercie?

Open'er trwa w najlepsze. Za nami już koncerty, które rozgrzały publiczność do czerwoności. Sam Smith, Doja Cat, Maneskin, Foo Fighters oraz wiele więcej dobrej muzyki. Publiczność szaleje od trzech dni, a przed nami wielki finał.

Jako że festiwal to nie tylko muzyka, impreza i jedzenie, spytaliśmy open'erowiczów, jak się mają sprawy romantyczne na festiwalu. W festiwalowej euforii, często nawiązuje się nowe... czasem przelotne znajomości. Takie krótkotrwałe relacje, napędzane alkoholem i atmosferą zabawy mogą przekształcać się w intensywne i emocjonalne romanse. Dla wielu młodych ludzi, open'erowe noce stają się okazją do zasmakowania w eksperymentach miłosno-seksualnych.


Festiwale muzyczne zawsze stanowi swoisty mikrokosmos, gdzie normy mogą być zawieszone, a uczestnicy czują większą swobodę w wyrażaniu swojej tożsamości seksualnej. Jednak warto zwracać uwagę na konieczność świadomego podejścia do seksualności, ze względu na ryzyko związane z nieplanowanymi konsekwencjami emocjonalnymi i zdrowotnymi.

Na festiwale przychodzą zarówno pary, ale też osoby, które szukają miłości. Na festiwale przychodzą zarówno pary, ale też osoby, które szukają miłości.

Badania i pomoc psychologiczna na festiwaluPodczas każdego dnia festiwalu Open'er dostępny jest punkt testowania na HIV, HCV i kiłę. Badania są bezpłatne, a wyniki uzyskuje się w około 15 minut, co sprawia, że warto skorzystać z tej szybkiej diagnostyki w strefie NGO zorganizowanej przez białostockie Stowarzyszenie Faros. Prócz szybkich testów można również dowiedzieć się więcej na temat zagrożeń płynących z niebezpiecznych stosunków.

Na Open'erze za darmo przetestujesz się na HIV Na Open'erze za darmo przetestujesz się na HIV
Dodatkowo na terenie festiwalu znaleźć można dwa punkty "Sheltera", gdzie udzielana jest pomoc psychologiczna. W przypadkach sytuacji kryzysowych, poczucia zagrożenia zachowaniem obcych, bycia świadkami lub ofiarami nieodpowiedniego zachowania lub molestowania można otrzymać wsparcie doświadczonych psychoterapeutów, służb porządkowych oraz pomoc medyczną.

Wydarzenia

Open'er Festival 2024 (42 opinie)

(42 opinie)
555 - 1143 zł
hip-hop, festiwal muzyczny, rock / punk, pop

Open'er Festival 2024 - Dzień 4 - Skrillex, Hozier

495 - 1099  zł
festiwal muzyczny, rock / punk, pop

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (36)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Jarmark św. Dominika (28 opinii)

(28 opinii)
jarmark

II Baltic Opera Festival 2024 (1 opinia)

(1 opinia)
33 - 280 zł
opera / operetka, festiwal teatralny

28. Międzynarodowy Festiwal Szekspirowski

70 - 120 zł
Kup bilet
festiwal teatralny

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Mama Muminka nie wychodzi z domu bez: