Wydarzenie

Mitch & Mitch

data:
7 października 2017 (sobota)
godzina:
20:00 - 22:00
miejsce:

Stary Maneż  mapa

adres:
Gdańsk, Juliusza Słowackiego 23
bilety:
45 zł
Kup bilet
PATRONAT

Mitch & Mitch nie przebiją swojej legendy. Po 15 latach grania mają na koncie ponad 5 płyt długogrających nagranych w duecie, kwintecie, oktecie, nonecie, tentecie, a nawet jako orkiestra i chór.
Współpracowali z tuzami scen krajowych i zagranicznych, grali wszędzie, zrobili wszystko.Występowali w miejscach mieszczących 10, 100, 1000 i 10000 osób, wszędzie pozostawiając pub-liczność w stanie skupienia i/lub radości. Po szalonym roku spędzonym w trasie z polskim piosenkarzem scenicznym Zbigniewem Wodeckim, kolejnym wyzwaniem była podróż do jednej z podświadomych ojczyzn zespołu - Brazylii. Tam Mitche spotkali się z równie legendarnym pro-ducentem i muzykiem Kassinem, znanym z projektu +2, współtworzącym Orquestra Imperial, a oprócz tego współpracujacym z gwiazdami brazylijskimi (Gal Costa, Marcos Valle) i zagranicznymi (Giles Peterson, Mitch & Mitch). Efektem ich spotkania jest płyta "Visitantes Nordes-tinos"

Bilety:
miejsca stojące na parterze - 45 zł (przedsprzedaż)

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najbliższe podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez