Wydarzenie

Mojše Band - koncert

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
27 lipca 2017 (czwartek)
godzina:
19:30
miejsce:

Teatr Atelier  mapa

adres:
Sopot, al. Franciszka Mamuszki 2
bilety:
50 zł

Zapraszamy na koncert słowackiej formacji Mojše Band do Teatru Atelier w Sopocie.Wystąpią:
Michal Palko - cymbały, wokal, flet, harfa żydowska
František Kubiš - akordeon, wokal, stopa
Łukasz Labusga - tuba, wokal

Zespół Mojše Band dąży do interpretacji różnych rodzajów i gatunków żydowskiej tradycji i stara się o ich najbardziej autentyczne zaprezentowanie przy wykorzystaniu współczesnych stylów muzycznych całego świata. Stwarza to ciekawą fuzję nie tylko pomiędzy gatunkami stylów, ale także między samymi stylami.

Od ponad czterech lat istnienia zespół zagrał ponad 150 koncertów: w klubach, na estradach i w synagogach. Muzycy prezentowali się na prestiżowych festiwalach takich jak: POHODA 2010, SIMCHA we Wrocławiu, CementARTna, Scenic harvest, Hanácké Jerusalem, Jewish Culture Week in Holešov, Jewish culture festiwal in Krakow, JAZZnica 2013, Bobele, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Żydowskiej w Szali. Mojše Band regularne współpracuje z żydowską postępową społecznością Beit Kraków, oraz rabinackym seminarium Ambraham Geiger Collegue - Berlin.

Lider zespołu Michal Palko jest pedagogiem, kompozytorem, badaczem muzycznym i kantorem wszechstronnie wykształconym w Akademii Muzycznej w Krakowie i Akademii Sztuki w Bańskiej Bystrzycy w rodzinnej Słowacji.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Najbliższe podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez