• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Mrozu, Wojciech Modest Amaro i Gabi Drzewiecka, czyli 4 edycja Olivia Stars

3 lutego 2023, godz. 07:00 
Niezwykły koncert w ramach cyklu Olivia Stars odbędzie się 11 lutego. W programie: koncert Mroza i wykwintna kolacja Wojciecha Modesta Amaro. Niezwykły koncert w ramach cyklu Olivia Stars odbędzie się 11 lutego. W programie: koncert Mroza i wykwintna kolacja Wojciecha Modesta Amaro.

Olivia Stars, wydarzenie absolutnie wyjątkowe pod każdym względem, powraca. Połączenie niezwykłego koncertu, bliskich rozmów z gwiazdą wieczoru, mistrzowskiej kuchni oraz jedynej w swoim rodzaju magicznej atmosfery i widoku z najwyższych pięter Olivia Star Top na rozświetlone nocą Trójmiasto dostarczy nam niesamowitych emocji już po raz czwarty.Mrozu i Wojciech Modest Amaro - kup bilet na kolację

W sobotę, 11 lutego, a więc tuż przed walentynkami, odbędzie się 4. odsłona Olivia Stars cyklu wydarzeń, który podbił serca gości. Do tej pory na 34. piętrze najwyższego budynku północnej Polski wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, a także Patrycja oraz Grzegorz Markowscy.

Tym razem w muzyczną podróż zabierze nas Mrozu, jeden z najbardziej popularnych polskich artystów, zdobywca wielu muzycznych nagród, twórca takich hitów jak "Nic do stracenia" czy "Jak nie my to kto", znanych i kochanych przez miliony Polaków.

Muzyk oczaruje całą widownię wykonując repertuar bogaty w najsłynniejsze utwory w oryginalnych, niespotykanych dotąd aranżacjach. Podobnie jak w przypadku wszystkich edycji cyklu, artyście towarzyszyć będzie Orkiestra Kameralna Progress pod dyrekcją niesamowitego Irka Wojtczaka.

Koncert na najwyższym piętrze Olivia Star zakończony będzie bliską rozmową z gwiazdą wieczoru, przeprowadzoną przez prowadzącą wieczór Gabi Drzewiecką - najpopularniejszą polską dziennikarkę muzyczną. 4. edycja Olivia Stars będzie jednak jeszcze bardziej wyjątkowa niż wszystkie poprzednie...

Olivia Stars vol. 4 - Mrozu i Wojciech Modest Amaro:

Zapowiedź wydarzenia

Tym razem o kolację odbywającą się przed doznaniami muzycznymi zadba nie tylko zespół restauracji ARCO by Paco Pérez i 33. Treinta y Tres, ale także jeden z najwybitniejszych Szefów Kuchni w Polsce - Wojciech Modest Amaro! Zdobywca pierwszej w Polsce Gwiazdki Michelin sprawi, że kolejna odsłona Olivia Stars zachwyci każdego z gości sztuką kulinarną na absolutnie najwyższym poziomie.

Wieczór zakończymy trwającym do późna afterparty wraz z open barem.

Bilety są dostępne na platformie eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/pozostale/olivia-stars i obejmują wszelkie atrakcje tego wieczoru: kolację, koncert, a także after party z open barami.


Olivia Stars vol. 2 - relacja wideo z koncertu Darii Zawiałow:

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Konkurs zakończony

Olivia Stars vol. 4 - Mrozu i Wojciech Modest Amaro
pytanie otwarte

zakończony 05.02

Olivia Stars vol. 4 - Mrozu i Wojciech Modest Amaro

Rozdaliśmy

1 podwójne zaproszenie

Czas trwania konkursu

3.02.2023 g. 07:00 - 5.02.2023 g. 10:00

Nadesłano 140 odpowiedzi

Zwyciezcy

Michał K.

Zobacz nagrodzone odpowiedzi

Wydarzenia

Mrozu i Wojciech Modest Amaro (14 opinii)

1750 zł
pop, degustacja

Zobacz także

 

Wydarzenia

Nigel Kennedy

200 - 270 zł
Kup bilet
jazz

66.MFMO w Oliwie - Stefan Kagl

32 zł
muzyka poważna

Restaurant Week & Breakfast Week

69 zł
degustacja

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Festiwal teatralny Sopot Non-Fiction poświęcony jest: