• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Muzyczna podróż z Soyką i Grott Orkiestra

7 maja 2024, godz. 09:00 
Opinie (1)
Stanisław Soyka i Grott Orkiestra wystąpią w Filharmonii Bałtyckiej Stanisław Soyka i Grott Orkiestra wystąpią w Filharmonii Bałtyckiej

9 maja w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbędzie się koncert, który obiecuje być niezapomnianym wydarzeniem dla miłośników muzyki. Tego wieczoru na jednej scenie spotkają się dwie znakomite postacie polskiej sceny muzycznej - Stanisław Soyka i Grott Orkiestra, aby razem stworzyć widowisko pełne emocji, energii i - co najważniejsze - wyjątkowej muzyki.Spotkanie mistrzów sceny9 maja w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku - data, która na długo pozostanie w pamięci każdego miłośnika dobrej muzyki. Filharmonia Bałtycka stanie się idealną przestrzenią do tego muzycznego spotkania. Zapowiadany koncert to połączenie dwóch sił sceny muzycznej, które zawsze potrafią zaskakiwać i wzruszać swoją sztuką widzów.

Stanisław Soyka, od lat ceniony za swoją wszechstronność muzyczną oraz niespotykany głos, jest artystą, który niezmiennie urzeka swoją publiczność. Wokalista jazzowy i popowy, pianista, gitarzysta, skrzypek, kompozytor. W jego dorobku znajdziemy ponad 40 albumów.

Występ w Gdańsku to okazja, by na żywo doświadczyć pasji Soyki do muzyki, która potrafi wzruszyć i zainspirować. Artyście towarzyszyć będzie jedenastoosobowa Grott Orkiestra - rodzinny zespół założony przez rodzeństwo: oboistkę Kamę Grott-Tomaszek oraz basistę i kompozytora Michała Grott. Zespół towarzyszył takim gwiazdom polskiej estrady, jak: Irena Santor, Eleni, Edyta Bartosiewicz, Cleo, Justyna Steczkowska, Sanah, Dawid Kwiatkowski, Paweł Domagała, Igor Herbut, Roksana Węgiel, Zakopower, Golec uOrkiestra, Bednarek czy Krzysztof Cugowski i wielu innych. W swojej muzyce łączą różnorodne gatunki, od rocka po jazz, tworząc niepowtarzalne brzmienie.

Muzyczne spotkanieFilharmonia Bałtycka, jako miejsce o niepowtarzalnym klimacie i akustyce, stanie się idealną przestrzenią do tego muzycznego spotkania. Warto wybrać się na ten koncert nie tylko dla samej muzyki, ale także dla atmosfery, która na pewno będzie pełna wzruszeń i magii.

W repertuarze wieczoru znajdą się wybrane kompozycje artysty, zarówno takie hity, jak "Tolerancja" czy "Kiedy jesteś taka bliska", jak i mniej popularne utwory mistrza. Wszystko to w kameralnych aranżacjach, przygotowanych specjalnie na ten wieczór.

Projekt "DUSZA" powstał z fascynacji Grott Orkiestry twórczością Stanisława Soyki. Utwory Soyki znane publiczności w wersjach autorskich, tu opracowane na Grott Orkiestrę przez Michała Grotta. To nowe, świeże ujęcie stanowiące samo w sobie wartość dodaną.

Ten wieczór to więcej niż tylko koncert. To podróż przez świat dźwięków, która na zawsze pozostanie w sercach i umysłach wszystkich obecnych. Bilety na koncert są w sprzedaży na stronie kupbilecik.pl.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Stanisław Soyka i Grott Orkiestra

99 zł
pop

Zobacz także

Opinie (1) 3 zablokowane

  • Kiedys w Jastarni, czy Juracie byly tekie terapie-

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Ed Sheeran 2024 Gdańsk (6 opinii)

(6 opinii)
344 - 444 zł
pop

Koszykówka: TREFL Sopot - King Szczecin

39 - 59 zł
mecz

Strefa Trojmiasto.pl na Cudawiankach

w plenerze, gry

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Pierwszy polski festiwal jazzowy odbył się 1956 r. w: