Wiadomości

stat

Na koncertach też można tańczyć

Podczas piątkowej imprezy CarnaBalle w klubie Bunkier zespół Uniqueplan dzielić będzie scenę z didżejem.
Podczas piątkowej imprezy CarnaBalle w klubie Bunkier zespół Uniqueplan dzielić będzie scenę z didżejem. fot. Anna Szczodrowska/Trojmiasto.pl

- Chcemy zarazić klubowiczów graną na żywo muzyką i pokazać, że na koncertach też można tańczyć - mówią organizatorzy piątkowej imprezy CarnaBalle w klubie Bunkier, podczas której zespół Uniqueplan dzielić będzie scenę z didżejem.Aktualizacja: Uwaga! Z przyczyn niezależnych od klubu Bunkier, koncert zespołu Uniqplan zostaje przeniesiony na bliżej nieokreślony termin. W zastępstwie wystąpi zespół Funkloopy.

Podczas imprezy wystąpi zespół Uniqueplan.
Podczas imprezy wystąpi zespół Uniqueplan. fot. Anna Szczodrowska/Trojmiasto.pl
Piątkowa impreza w gdańskim klubie Bunkier zobacz na mapie Gdańska to będzie eksperyment. Eksperyment zarówno na bywalcach chodzących do klubu, aby potańczyć przy dyskotekowej muzyce, jak i fanach muzyki granej na żywo podczas koncertów. Tego wieczoru na jednej scenie dojdzie do zderzenia tych dwóch światów.

- Chcemy zarazić klubowiczów graną na żywo muzyką oraz pokazać, że nie tylko podczas dyskoteki, ale również na koncertach można dobrze się bawić i tańczyć - tłumaczy Paweł "Prot" Wencki, zajmujący się promocją w klubie Bunkier.

Jak to będzie wyglądać w praktyce? Impreza będzie się składać z dwóch odsłon, które będą odbywać się na scenie na zmianę. Podczas jednej części wystąpi warszawski zespół Uniqueplan, który zagra swoje rockowo-elektroniczne piosenki. Gdy muzycy będą kończyć swoją partię, stery przejmie DJ Rimm dostosowując graną przez siebie muzykę do stylistyki zespołu. Każdy set potrwa około 20 minut i zostanie powtórzony trzy razy.

- Nie będzie to przypadkowy występ - zapowiada "Prot". - Muzycy i didżej zagrają próby, aby płynnie przejmować pałeczkę na scenie i zsynchronizować swoją muzykę tak, żeby goście nie przerywali zabawy.

Wstęp na imprezę kosztuje 10 zł. Wstęp wolny dla pań do godz. 22, dla panów - do godz. 21. Koncert rozpocznie się po godz. 23. Dla gości w przebraniach karnawałowych przewidziano nagrody.

Bunkier w smartfonie

Bunkier, jako jeden z pierwszych trójmiejskich klubów, obok sopockiego Unique uruchomił aplikację na smartfony. Aplikacja pod nazwą "Klubogaleria Bunkier" dostępna jest na telefony z system Android oraz iOS i umożliwia śledzenie na bieżąco wszystkich informacji związanych z lokalem.

Każdy z zalogowanych użytkowników otrzymuje wirtualną kartę klubową, która upoważnia do specjalnych promocji. Organizowanie konkursów dla bywalców umożliwia również opcja "zdrapka", pod którą ukryte są nagrody-niespodzianki.

Aplikacja jest darmowa.
Aplikację można pobrać za pomocą kodu QR.
Aplikację można pobrać za pomocą kodu QR.


Zobacz wnętrze klubu Bunkier.

Opinie (8)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

27

listopada

Kaszana zdalnie sterowana. ... Gdańsk, Scena Teatralna NOT

01

grudnia

Magda Umer - koncert jubile... Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

01

grudnia

Mikołaje na Motocyklach Gdańsk, Stadion Energa Gdańsk

Kultura

Dzieła sztuki i wyroby lokalnych artystów. Gdzie je kupić?
Gdzie kupić prace lokalnych artystów?
Pomóż gdańskim carillonom dostać się na listę UNESCO
Carillony na liście UNESCO

Kulinaria

Jemy na mieście: Chwila Moment w Gdyni - udana wizyta
Jemy na mieście: Chwila Moment w Gdyni
Jak smakuje wino z 2019 roku? Beaujolais nouveau w Trójmieście
Beaujolais nouveau w Trójmieście

Planuj z nami tydzień

Planszówki, Peja i inne koncerty. Planuj tydzień
Planszówki, Peja i koncerty. Planuj tydzień

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    W którym roku oficjalnie zostało otwarte gdańskie zoo?