Wiadomości

Na koncertach też można tańczyć

Podczas piątkowej imprezy CarnaBalle w klubie Bunkier zespół Uniqueplan dzielić będzie scenę z didżejem.
Podczas piątkowej imprezy CarnaBalle w klubie Bunkier zespół Uniqueplan dzielić będzie scenę z didżejem. fot. Anna Szczodrowska/Trojmiasto.pl

- Chcemy zarazić klubowiczów graną na żywo muzyką i pokazać, że na koncertach też można tańczyć - mówią organizatorzy piątkowej imprezy CarnaBalle w klubie Bunkier, podczas której zespół Uniqueplan dzielić będzie scenę z didżejem.Aktualizacja: Uwaga! Z przyczyn niezależnych od klubu Bunkier, koncert zespołu Uniqplan zostaje przeniesiony na bliżej nieokreślony termin. W zastępstwie wystąpi zespół Funkloopy.

Podczas imprezy wystąpi zespół Uniqueplan.
Podczas imprezy wystąpi zespół Uniqueplan. fot. Anna Szczodrowska/Trojmiasto.pl
Piątkowa impreza w gdańskim klubie Bunkier zobacz na mapie Gdańska to będzie eksperyment. Eksperyment zarówno na bywalcach chodzących do klubu, aby potańczyć przy dyskotekowej muzyce, jak i fanach muzyki granej na żywo podczas koncertów. Tego wieczoru na jednej scenie dojdzie do zderzenia tych dwóch światów.

- Chcemy zarazić klubowiczów graną na żywo muzyką oraz pokazać, że nie tylko podczas dyskoteki, ale również na koncertach można dobrze się bawić i tańczyć - tłumaczy Paweł "Prot" Wencki, zajmujący się promocją w klubie Bunkier.

Jak to będzie wyglądać w praktyce? Impreza będzie się składać z dwóch odsłon, które będą odbywać się na scenie na zmianę. Podczas jednej części wystąpi warszawski zespół Uniqueplan, który zagra swoje rockowo-elektroniczne piosenki. Gdy muzycy będą kończyć swoją partię, stery przejmie DJ Rimm dostosowując graną przez siebie muzykę do stylistyki zespołu. Każdy set potrwa około 20 minut i zostanie powtórzony trzy razy.

- Nie będzie to przypadkowy występ - zapowiada "Prot". - Muzycy i didżej zagrają próby, aby płynnie przejmować pałeczkę na scenie i zsynchronizować swoją muzykę tak, żeby goście nie przerywali zabawy.

Wstęp na imprezę kosztuje 10 zł. Wstęp wolny dla pań do godz. 22, dla panów - do godz. 21. Koncert rozpocznie się po godz. 23. Dla gości w przebraniach karnawałowych przewidziano nagrody.

Bunkier w smartfonie

Bunkier, jako jeden z pierwszych trójmiejskich klubów, obok sopockiego Unique uruchomił aplikację na smartfony. Aplikacja pod nazwą "Klubogaleria Bunkier" dostępna jest na telefony z system Android oraz iOS i umożliwia śledzenie na bieżąco wszystkich informacji związanych z lokalem.

Każdy z zalogowanych użytkowników otrzymuje wirtualną kartę klubową, która upoważnia do specjalnych promocji. Organizowanie konkursów dla bywalców umożliwia również opcja "zdrapka", pod którą ukryte są nagrody-niespodzianki.

Aplikacja jest darmowa.
Aplikację można pobrać za pomocą kodu QR.
Aplikację można pobrać za pomocą kodu QR.


Zobacz wnętrze klubu Bunkier.

Opinie (8)

 • gdybym nie mial chorej nogi to nie taki taniec bym wam wyciał

  • 2 3

 • Jeśli nie tańczysz na koncercie...

  to pewnie trafiłeś tam przypadkiem.

  • 3 5

 • Bunkier?

  Pewnie przychodzi tam mnóstwo Niemców :) Właśnie rozmyślałem żeby gdzieś wyskoczyć i to jest jakiś pomysł. Może być ciekawie.

  • 7 0

 • Ale wyyypas :) Super ciekawy pomysł !

  • 2 2

 • Taniec

  Po wódce zawsze tańcze!

  • 4 0

 • uważam, że tańczyć nie należy.

  • 5 0

 • Blues Club - Gdynia

  No a wcześniej to nie było można ??? Pamiętam jakieś 11 lat temu pierwsze imprezy w Gdyńskim Blues Clubie - po kilku czwartkowych koncertach mieliśmy już zgraną fajną stałą ekipę i gdy tylko chłopaki grali dobrze rozkręcaliśmy imprezę, odstawialiśmy stoliki i zaczynała się niezła zabawa, która potem trwała dłuuugo i dłużej aniżeli zakładała ówcześnie obowiązująca "cisza nocna" a wszystko to pomimo niejednokrotnych interwencji panów z sąsiedztwa... ;-)
  Pozdrowienia dla A.L.iK. oraz Tych, którzy bywali i pamiętają tamte czasy :-)

  • 2 0

 • mozna

  ale nie na Soyce

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

22

września

23. Festiwal Jazz Jantar Gdańsk, Klub ŻAK

28

września

02

października

10 Tenorów Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

Kultura

Stąpając po gwiazdach - o muralach na chodniku przy Operze Leśnej
Stąpając po gwiazdach w Sopocie
Przeboje Dire Straits w Parku Kolibki
Wieczór przebojów Dire Straits

Kulinaria

Kocham polską wódkę. Degustacja owocowych specjałów
Kocham polską wódkę. Degustacja w Ducha 66
Smacznie i pięknie. Lokale z widokiem na wodę w Trójmieście
Lokale z widokiem na wodę

  Najczęściej czytane

  Sprawdź się

  W serii albumów "Fot. Kosycarz - Niezwykłe zwykłe zdjęcia" znajdziemy zdjęcia: