• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Najpierw kolacja wigilijna, później "pubsterka"

MM
22 grudnia 2023, godz. 10:00 
Opinie (287)
Trójmiejskie kluby i puby zapraszają również w Wigilię. Trójmiejskie kluby i puby zapraszają również w Wigilię.

Nieodłącznym elementem wigilii jest udział w pasterce, ale w ostatnich latach narodziła się też inna, świecka tradycja - pubsterki, czyli imprezy z tańcami i alkoholem. Sprawdziliśmy, gdzie w Trójmieście będzie się można pobawić w wigilijną noc.Co sądzisz o imprezowaniu w wigilię?

Święta to czas spotkań nie tylko z rodziną, ale też z przyjaciółmi. Dobrze wiedzą o tym właściciele trójmiejskich klubów i pubów, którzy specjalnie na ten czas przygotowali różne wydarzenia. Okazji do tego, żeby wstać od stołu i spalić nadprogramowe kalorie, będzie sporo.

Świąteczne imprezy zaczynają się już w Wigilię. Sfinksowa pasterka to już świąteczna tradycja. W tym roku - z uwagi na remont sopockiego lokalu - impreza odbędzie się w zaprzyjaźnionym klubie Crackhouse w Gdańsku. Start o godz. 23. Wstęp: 30 zł. "To niepowtarzalna okazja, by spotkać tych, którzy w Trójmieście są rzadko, i zobaczyć, jak pięknie się od ubiegłej pasterki zestarzeli" - zachęcają organizatorzy.


Po raz pierwszy imprezowa pasterka odbędzie się na Ulicy Elektryków. Tej nocy na Elektryków będzie można usłyszeć przekrojową selekcję rapu starej i nowej szkoły, dostarczoną przez: DJ Noz, Odme i DJ SL. Do północy wstęp 20 zł, po północy - 30 zł. "Spotkajmy się na Ulicy Elektryków w najbardziej wyjątkowy wieczór w roku, aby wspólnie kontynuować świętowanie już po odejściu od stołu" - czytamy w opisie wydarzenia.

Pasterkową imprezę organizuje też Mewa Towarzyska. W tę noc zagrają Kukuś i DJ Siusiak. Start imprezy o godz. 23. Wstęp: 20 zł.

- Tuż przed północą spotykamy się na wspólne kolędowanie! Przynieście pełne brzuszki, dobre humory oraz przyjaciół, o resztę zadbamy my - zachęcają organizatorzy.
  • Co roku w Mewie Towarzyskiej odbywa się imprezowa pasterka. Zdjęcie z 2022 r.
  • Co roku w Mewie Towarzyskiej odbywa się imprezowa pasterka. Zdjęcie z 2022 r.
  • Trójmiejskie kluby i puby zapraszają również w Wigilię.
  • Trójmiejskie kluby i puby zapraszają również w Wigilię.
  • Trójmiejskie kluby i puby zapraszają również w Wigilię.
Na pubsterce pobawić się będzie można też w Polufce. "Ostrzegamy - żadnych tostów nie będzie, no bo ile można jeść? Będą za to świąteczne piwa, deski shotów, herbaty xxl, grzańce i same pozytywne wibracje" - obiecują organizatorzy. W Wigilię pub będzie czynny od godz. 21.

W gdyńskim Midnight Horror Barze odbędzie się pasterka z Grinchem w roli głównej. Start: 21:30. Sopocki Carnivale Bar organizuje w wigilię kameralną domówkę w pubowym klimacie. Wstęp wolny, początek o 22:22. Spotkać się w wigilijny wieczór będzie można również w Neonie. Torpedową pasterkę organizuje pub Torpeda. Start o godz. 22.  

- Głodni imprezy po wigilijnym wieczorze? Wiadomo - pełne brzuchy, to trzeba to jakoś wykorzystać! A może nie masz z kim spędzić wigilii? W każdym wypadku zapraszamy serdecznie do nas na pasterkę w Torpedzie. Z nami nie będziesz się nudzić i rozgrzejesz swoją duszę - czytamy na stronie Torpedy.
Czego nie kupować? Top 10 najbardziej niechcianych prezentów świątecznych Czego nie kupować? Top 10 najbardziej niechcianych prezentów świątecznych
W wigilijny wieczór otwarte będą też puby Red Light (godz. 22-3), pub Fala (od godz. 21) i nowy pub G10Gdańsku. W Gdyni wpaść na drinka i piwo będzie można do Małpiego Pubu (od godz. 23), Pif Paf (od godz. 23), Wymówki (od godz. 22) oraz Białego Wina i Owoców (od godz. 20 do 2). Na piwo od godz. 21 zaprasza Morze Piwa, a na shoty od godz. 18 do 2 można się wybrać do Lumi Shot Bar w Gdańsku.
MM

Wydarzenia

Pubsterka 2023

pubbing

Pasterka Elektryków

20 - 30 zł
clubbing / disko

Sfinksowa Pasterka | Crackhouse

30 zł
muzyka alternatywna, muzyka elektroniczna, clubbing / disko

Pasterka w Torpedzie

clubbing / disko

Pasterka

20 zł
clubbing / disko

Pasterka z Grinchem

pubbing

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (287)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Targi Rzeczy Ładnych

15 zł
Kup bilet
targi

Wielka Szama na Stadionie - wielkie otwarcie sezonu w Gdańsku! (12 opinii)

(12 opinii)
street food

Kwiat Jabłoni "Nasze ulubione kluby" (8 opinii)

(8 opinii)
pop

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

W 2001 roku Seweryn Krajewski otrzymał Honorowe Obywatelstwo Sopotu, ponieważ: