Wydarzenie

stat

Natalia Przybysz, Mikromusic, Odet (13 opinii)

data:
17 marca 2018 (sobota)
godzina:
19:00 - 23:00
miejsce:

Stary Maneż  mapa

adres:
Gdańsk, Juliusza Słowackiego 23
bilety:
75-85 zł - szczegóły w opisie
Bilety wyprzedane
PATRONAT

Nadchodząca trasa koncertowa to koncerty trzech silnych, a zarazem subtelnych, kobiecych osobowości polskiej sceny muzycznej! Taki skład gwarantuje, że kobieca trasa z udziałem tych wokalistek jest pretendentką do tytułu muzycznego wydarzenia roku 2018!Harmonogram koncertu:
18:30 otwarcie drzwi
19:00 Odet
20:00 Mikromusic
21:30 Natalia Przybysz

Natalia Przybysz rozpoczęła swoją karierę jako wokalistka zespołu soulowego i R&B Sistars. W sierpniu 2011 roku Natalia zagrała przed Erykah Badu na koncercie w Warszawie. Estetyczny zwrot w jej karierze przyniósł projekt koncertowy "Kozmic Blues", będący hołdem dla Janis Joplin i okrzyknięty jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w 2012 roku w Polsce.

Mikromusic to grupa, która piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzykę zespołu tworzy jazz, trip-hop, rock, a czasem nawet muzyki ludowej. Okazuje się, że takie na pozór różne muzyki współbrzmią nadspodziewanie spójnie.

Odet to pianistka, wokalistka, autorka muzyki i tekstów. Od wielu lat samodzielnie komponuje i pisze teksty, lecz dopiero po ukończeniu studiów odważyła się wyjść do ludzi ze swoją twórczością. I tak z powodzeniem artystka do dziś stara się czarować publiczność swoją pastiszową muzyką i zawadiackimi tekstami. Jej utwory to zderzenie dwóch odmiennych stylistyk - melancholijnej liryki i humoru. Świadomie podkreśla kontrastowość utworów, ukazując tym samym zmienność ludzkiej natury.
Informacja o biletach:
75 zł - www.pwevents.pl
80 zł - Biletomat, Eventim, Ticketpro, eBilet
85 zł - w dniu koncertu

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (13)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)