Wydarzenie

stat

Natalia Przybysz, Mikromusic, Odet (19 opinii)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
17 marca 2018 (sobota)
godzina:
19:00 - 23:00
miejsce:

Stary Maneż  mapa

adres:
Gdańsk, Juliusza Słowackiego 23
bilety:
75-85 zł - szczegóły w opisie
Bilety wyprzedane
PATRONAT

Nadchodząca trasa koncertowa to koncerty trzech silnych, a zarazem subtelnych, kobiecych osobowości polskiej sceny muzycznej! Taki skład gwarantuje, że kobieca trasa z udziałem tych wokalistek jest pretendentką do tytułu muzycznego wydarzenia roku 2018!Harmonogram koncertu:
18:30 otwarcie drzwi
19:00 Odet
20:00 Mikromusic
21:30 Natalia Przybysz

Natalia Przybysz rozpoczęła swoją karierę jako wokalistka zespołu soulowego i R&B Sistars. W sierpniu 2011 roku Natalia zagrała przed Erykah Badu na koncercie w Warszawie. Estetyczny zwrot w jej karierze przyniósł projekt koncertowy "Kozmic Blues", będący hołdem dla Janis Joplin i okrzyknięty jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w 2012 roku w Polsce.

Mikromusic to grupa, która piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzykę zespołu tworzy jazz, trip-hop, rock, a czasem nawet muzyki ludowej. Okazuje się, że takie na pozór różne muzyki współbrzmią nadspodziewanie spójnie.

Odet to pianistka, wokalistka, autorka muzyki i tekstów. Od wielu lat samodzielnie komponuje i pisze teksty, lecz dopiero po ukończeniu studiów odważyła się wyjść do ludzi ze swoją twórczością. I tak z powodzeniem artystka do dziś stara się czarować publiczność swoją pastiszową muzyką i zawadiackimi tekstami. Jej utwory to zderzenie dwóch odmiennych stylistyk - melancholijnej liryki i humoru. Świadomie podkreśla kontrastowość utworów, ukazując tym samym zmienność ludzkiej natury.
Informacja o biletach:
75 zł - www.pwevents.pl
80 zł - Biletomat, Eventim, Ticketpro, eBilet
85 zł - w dniu koncertu

Przeczytaj także

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie (19)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Polityka prywatności
  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

  Najczęściej klikane (7 dni)