Wiadomości

stat

Nergal otworzył Libację, swój klub w Sopocie

Tak się bawiono podczas otwarcia Libacji, klubu Nergala w SopocieAdam "Nergal" Darski zapowiada, że jego klubem będzie żyła cała Polska. Chętnych na oficjalnym otwarciu nie brakowało. Zobaczcie, jak wygląda wnętrze klubu oraz jak bawili się pierwsi "libacjusze".Libacja Nergala będzie klubem:

wyjątkowym, innym niż pozostałe

12%

takim samym jak każdy inny na Monciaku

61%

trudno powiedzieć po jednym wieczorze

27%
Czerń to motyw przewodni wystroju "Libacji". W niewielkim, kameralnym klubie na piętrze pawilonu sopockiej Algi zobacz na mapie Sopotu, mrocznie i przygnębiająco jednak nie jest.

- Chcieliśmy oddać atmosferę dekadenckiego, przedwojennego Paryża czy Berlina, mocno inspirowaliśmy się teatrem - tłumaczy Alicja Domańska, sopocka artystka odpowiedzialna za aranżację wnętrza.

Klub ma formę jednej dużej sali. Z przodu mała scena, obok bar, stolików jest mało - te znajdują się raczej w tylnej części. Tam też zlokalizowano loże, w których można porozmawiać w bardziej dyskretnej atmosferze.

Libation nie będzie ukierunkowany wyłącznie na muzykę alternatywną. Będzie mainstreamowo, ale na wysokim poziomie - tak zapowiadał Adam Darski.

Na początku podczas otwarcia dominowała neutralna muzyka, potem wystąpił jazzujący Wojciech Mazolewski. Po jego występie puszczono muzykę taneczną, bo tego w końcu pragnęli goście otwarcia.

Kto się bawił na otwarciu klubu Nergala? Ci, którzy chcieli. Początkowo wpuszczano bowiem gości z zaproszeniami, potem wejść mógł każdy, kto przeszedł selekcję. Wśród gości byli m.in. muzycy Grzegorz SkawińskiJohn Porter oraz prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

Otwarcie klubu rozłożono na dwa dni: 1 i 2 maja. Wstęp jest przede wszystkim na zaproszenia, ale bawić będą się mogły również osoby, które przejdą selekcję. W tygodniu klub będzie czynny od czwartku do niedzieli.

Opinie (334) 9 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

25

kwietnia

Gdańsk Lotos Siesta Festiva... Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

26

kwietnia

The Dumplings - trasa RAJ Gdańsk, Stary Maneż

02

maja

dEUS Gdańsk, B90

Kultura

Zwierzaki to nie pluszaki - wywiad z Pauliną Reglińską
Zwierzaki to nie pluszaki
Arcydzieła Jana Sebastiana Bacha na Actus Humanus
Bachowskie arcydzieła na Actus Humanus

Kulinaria

Jesteś mieszkańcem? Zjesz taniej w niektórych restauracjach
Zjesz taniej w niektórych restauracjach
Nowy wygląd plażowych barów w Gdańsku
Nowy wygląd plażowych barów w Gdańsku

Planuj z nami tydzień

Wygraj bilety,
sprawdź nasze konkursy

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Ricky Martin po raz pierwszy zagrał w Trójmieście w roku: