Wiadomości

stat

Nergal otworzył Libację, swój klub w Sopocie

Tak się bawiono podczas otwarcia Libacji, klubu Nergala w SopocieAdam "Nergal" Darski zapowiada, że jego klubem będzie żyła cała Polska. Chętnych na oficjalnym otwarciu nie brakowało. Zobaczcie, jak wygląda wnętrze klubu oraz jak bawili się pierwsi "libacjusze".Libacja Nergala będzie klubem:

wyjątkowym, innym niż pozostałe

12%

takim samym jak każdy inny na Monciaku

61%

trudno powiedzieć po jednym wieczorze

27%
Czerń to motyw przewodni wystroju "Libacji". W niewielkim, kameralnym klubie na piętrze pawilonu sopockiej Algi zobacz na mapie Sopotu, mrocznie i przygnębiająco jednak nie jest.

- Chcieliśmy oddać atmosferę dekadenckiego, przedwojennego Paryża czy Berlina, mocno inspirowaliśmy się teatrem - tłumaczy Alicja Domańska, sopocka artystka odpowiedzialna za aranżację wnętrza.

Klub ma formę jednej dużej sali. Z przodu mała scena, obok bar, stolików jest mało - te znajdują się raczej w tylnej części. Tam też zlokalizowano loże, w których można porozmawiać w bardziej dyskretnej atmosferze.

Libation nie będzie ukierunkowany wyłącznie na muzykę alternatywną. Będzie mainstreamowo, ale na wysokim poziomie - tak zapowiadał Adam Darski.

Na początku podczas otwarcia dominowała neutralna muzyka, potem wystąpił jazzujący Wojciech Mazolewski. Po jego występie puszczono muzykę taneczną, bo tego w końcu pragnęli goście otwarcia.

Kto się bawił na otwarciu klubu Nergala? Ci, którzy chcieli. Początkowo wpuszczano bowiem gości z zaproszeniami, potem wejść mógł każdy, kto przeszedł selekcję. Wśród gości byli m.in. muzycy Grzegorz SkawińskiJohn Porter oraz prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

Otwarcie klubu rozłożono na dwa dni: 1 i 2 maja. Wstęp jest przede wszystkim na zaproszenia, ale bawić będą się mogły również osoby, które przejdą selekcję. W tygodniu klub będzie czynny od czwartku do niedzieli.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (333)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

13

listopada

Gdańska Jesień Pianistyczna... Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

19

listopada

Dextral Sopot, Teatr BOTO

19

listopada

Park sensoryczny - dla osób... Gdynia, Muzeum Miasta Gdyni

Kultura

Niepodległościowy mapping na Zielonej Bramie
Mapping na Zielonej Bramie
Na uczcie z Sokratesem. Po spektaklu "Uczta" Nowego Teatru w Warszawie
Na uczcie z Sokratesem w Szekspirowskim

Kulinaria

Upiecz szarlotkę na 11 listopada
Upiecz szarlotkę na 11 listopada
W Otominie powstała pierwsza na Pomorzu rzemieślnicza cydrownia
W Otominie powstała rzemieślnicza cydrownia

Planuj z nami tydzień

Planuj tydzień: Święto Niepodległości, biegi i dużo koncertów
Planuj tydzień: intensywny czas

    Najczęściej czytane