Wydarzenie

stat

No Saints - chór gospel

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
14 września 2017 (czwartek)
godzina:
19.00
miejsce:

Oliwski Ratusz Kultury  mapa

adres:
Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 25 (Oliwa)
bilety:
25 zł , w przedsprzedaży 30 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT
czwartek / 14 września / 19.00
Oliwski Ratusz Kultury


Chór No Saints to nowa, spontanicznie powstała inicjatywa aktywnej i pełnej radości grupy ludzi kochających śpiewać. Pomysłodawczynią zespołu jest dyrygentka Karolina Adamiak- Pruś. To osoba, która jak nikt potrafi zarażać siłą muzyki gospel. Grupa składa się zarówno z zawodowych wokalistów jak i amatorów. Większość stanowią studenci i absolwenci Akademii Muzycznej w Gdańsku. Wszystkich łączy ogromna radość czerpana ze wspólnego śpiewu. Na ich repertuar składa się wszystko, co chcieliby wypowiedzieć czy przekazać światu. Celem grupy jest dzielenie się pasją, energią i radością.
Chór No Saints ma na koncie płytę świąteczną "Ten jeden dzień" wydaną w 2016 r. nakładem BCD Records. Znajdują się na niej kolędy i utwory autorskie zespołu. 
W październiku 2016 r. grupa zdobyła I miejsce w kategorii zespołów rozrywkowych na Festiwalu Music Everywhere w Gdańsku oraz nagrodę za najlepiej wykonany utwór kompozytora pomorskiego. Sukces udało się powtórzyć w czerwcu 2017 r. na XIII Kaszubskim Festiwalu Muzyki Chóralnej i Regionalnej w Żukowie, zdobywając Złoty Dyplom w kategorii i Nagrodę Specjalną za wykonanie utworu sakralnego skomponowanego przez Kingę Pruś.


Pełny repertuar na: www.ratuszkultury.pl
Informacja o biletach:
Bilety do nabycia od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem w tymczasowym biurze Fundacji Wspólnota Gdańska, ul. Opata J. Rybińskiego 24,a także na stronie
KupBilecik
Przedsprzedaż 25 zł
W dniu wydarzenia 30 zł
Koncert chóru NoSaints

2 grudnia 2017 (sobota) godz. 12:00

koncerty
Wstęp wolny
Joanna Knitter - zimowe piosenki

14 grudnia 2017 (czwartek) godz. 19.00

koncerty
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Najbliższe podobne imprezy

Minione podobne imprezy

Najczęściej czytane