Wydarzenie

stat

No Saints - chór gospel

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
14 września 2017 (czwartek)
godzina:
19.00
miejsce:

Oliwski Ratusz Kultury  mapa

adres:
Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 25 (Oliwa)
bilety:
25 zł , w przedsprzedaży 30 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT
czwartek / 14 września / 19.00
Oliwski Ratusz Kultury


Chór No Saints to nowa, spontanicznie powstała inicjatywa aktywnej i pełnej radości grupy ludzi kochających śpiewać. Pomysłodawczynią zespołu jest dyrygentka Karolina Adamiak- Pruś. To osoba, która jak nikt potrafi zarażać siłą muzyki gospel. Grupa składa się zarówno z zawodowych wokalistów jak i amatorów. Większość stanowią studenci i absolwenci Akademii Muzycznej w Gdańsku. Wszystkich łączy ogromna radość czerpana ze wspólnego śpiewu. Na ich repertuar składa się wszystko, co chcieliby wypowiedzieć czy przekazać światu. Celem grupy jest dzielenie się pasją, energią i radością.
Chór No Saints ma na koncie płytę świąteczną "Ten jeden dzień" wydaną w 2016 r. nakładem BCD Records. Znajdują się na niej kolędy i utwory autorskie zespołu. 
W październiku 2016 r. grupa zdobyła I miejsce w kategorii zespołów rozrywkowych na Festiwalu Music Everywhere w Gdańsku oraz nagrodę za najlepiej wykonany utwór kompozytora pomorskiego. Sukces udało się powtórzyć w czerwcu 2017 r. na XIII Kaszubskim Festiwalu Muzyki Chóralnej i Regionalnej w Żukowie, zdobywając Złoty Dyplom w kategorii i Nagrodę Specjalną za wykonanie utworu sakralnego skomponowanego przez Kingę Pruś.


Pełny repertuar na: www.ratuszkultury.pl
Informacja o biletach:
Bilety do nabycia od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem w tymczasowym biurze Fundacji Wspólnota Gdańska, ul. Opata J. Rybińskiego 24,a także na stronie
KupBilecik
Przedsprzedaż 25 zł
W dniu wydarzenia 30 zł
Koncert Chóru Akademii Morskiej
cze 27

środa, godz. 19:00

Rumia, Generała Henryka...
Wstęp wolny
Monika Lidke z zespołem
lip 19

czwartek, godz. 19.00

bilety 30 zł
przedsprzedaż 25 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)