Wydarzenie

stat

Noc Muzeów

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
19 maja 2018 (sobota)
godzina:
19:00 - 1:00
miejsce:

Toyota Walder Rumia  mapa

adres:
Rumia, Sobieskiego 28
bilety:
wstęp wolny

"Legenda trwa" - pod takim hasłem organizujemy tegoroczną Noc Muzeów w Salonie Toyota Walder w Rumi. W trakcie niesamowitego wydarzenia ukażemy legendarne modele, takie jak: Hilux, Land Cruiser oraz Corolla.To jednak nie wszystko! Jako firma świadoma ekologicznie, pionier we wprowadzaniu technologii hybrydowych, ukażemy pozytywny wpływ jaki ma na środowisko użytkowanie pojazdów o napędzie hybrydowym.

Wystawa będzie miała miejsce w salonie Toyota Walder w Rumi, przy ulicy Jana III Sobieskiego 28. Rozpocznie się w sobotę 19 maja o godzinie 19.00 i potrwa do godziny 01.00 nad ranem.

W tym czasie, odwiedzający salon w Rumi, zostaną przeniesieni do odległego kraju "Kwitnącej wiśni", skąd pochodzą najbardziej zaawansowane technologicznie pojazdy o napędzie hybrydowym. Kulturę Japonii przybliżą nam między innymi niesamowite smaki oraz pokazy sztuk walki.

Partnerzy naszej akcji:
Instytut Urody Marzena Olszewska, który zaprasza na nieodpłatne zabiegi kosmetyczne

Hito Sushi & Thai Restaurant, który zapewni nam pyszny catering.

Niesamowity pokaz sztuk walki zorganizuje Aikido Gdynia Ikigai Dojo

Czeka na Was także szereg konkursów z wiedzy o marce Toyota oraz pojazdach hybrydowych. Wśród nagród między innymi weekend z wybraną hybrydą z pełnym bakiem!

Przeczytaj także

  • Weekendowe imprezy dla motomaniaków
    15 maja 2018 (21 opinii)

    Prezentacja elektrycznego klasyka, Noc Muzeów w salonie samochodowym, a może śniadanie w towarzystwie motoryzacyjnych zapaleńców - mamy dla was kilka ciekawych propozycji na spędzenie...

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)