Wiadomości

stat

Nowy cennik biletów w Multikinie Gdańsk

6 października zmianie uległy ceny biletów w gdańskim Multikinie przy Al. Zwycięstwa 14 zobacz na mapie Gdańska. Za bilet na dowolny film z repertuaru Multikina widzowie zapłacą teraz jedynie 15 lub 16 złotych.Od poniedziałku do czwartku cena biletu na dowolny seans w Multikinie Gdańsk wynosi 15 złotych. Złotówkę więcej będzie kosztował bilet weekendowy (piątek - niedziela). W przypadku seansów 3D należy doliczyć opłatę za okulary 3D. Więcej informacji o nowym cenniku znajduje się na www.multikino.pl.

- Niższa cena biletów to odpowiedź na potrzeby naszych klientów - mówi Michał Kobiela, dyrektor kompleksu kinowego Multikino Gdańsk. - Zależy nam, aby wizyta w kinie była dostępną rozrywką, a atrakcyjniejsze ceny pozwoliły widzom częściej odwiedzać Multikino. Liczymy, że nasza nowa oferta cenowa przypadnie do gustu nie tylko wiernym widzom Multikina, ale także pozostałym kinomanom.
Pozostałe kina sieci Multikino m.in. w Sopocie, Gdyni czy Rumi wprowadziły ofertę MEGAŚRODY - od 6 września w każdą środę bilet do Multikina na dowolny seans 2D kosztuje 14,90 zł. W przypadku seansów 3D cenę 14,90 zł należy powiększyć o dopłatę za okulary niezbędne do obejrzenia filmu w technologii 3D.

MEGAŚRODY w MultikinachMEGAŚRODY to kolejna propozycja dla wszystkich kinomanów zainteresowanych niższą ceną biletów. Bilety na środowe seanse w specjalnej cenie są teraz dostępne dla wszystkich widzów bez żadnych ograniczeń. Można je kupić w kasie kin sieci Multikino, poprzez www.multikino.pl lub aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.
Niższa cena biletów to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Zależy nam, aby wizyta w kinie była dostępną rozrywką, a atrakcyjniejsze ceny pozwoliły widzom częściej odwiedzać Multikino.


Do końca roku w Multikinie pojawi się mnóstwo długo oczekiwanych przebojów kinowych. Jednym z ważniejszych tytułów jest film "Gwiezdne wojny: powrót Jedi" (premiera 15 grudnia). Śmiechu, łez i dreszczyku emocji nie zabraknie na pokazach polskich produkcji, wśród których znajdą się: "Botoks" (premiera 29 września), "Listy do M3" (premiera 10 listopada), "Najlepszy" (premiera 17 listopada). Miłośnicy opowieści o superbohaterach z pewnością powinni wybrać się na "Ligę Sprawiedliwości" (premiera 17 listopada), a koneserzy kryminałów nie mogą przepuścić "Pierwszego śniegu" (premiera 13 października) czy "Morderstwa w Orient Expressie" (premiera 24 listopada). Najmłodsi widzowie przyjemnie spędzą czas podczas seansów "Jumanji" oraz "Paddington 2" (premiery 29 grudnia).
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (17)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

26

maja

GFNY Gdynia - zawody kolars... Gdynia, Skwer Kościuszki

28

maja

Koncert edukacyjny: Rytm - ... Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

05

czerwca

Mo(r)że Opera - finał Gdańsk, Opera Bałtycka

Kultura

Niecodzienna lekcja historii w bokserskim ringu
Lekcja historii w bokserskim ringu
Nagroda za nowe wcielenie Komory Palowej
Nagroda za remont Komory Palowej

Kulinaria

Jemy na mieście: Casa Cubeddu idealna na włoską ucztę
Jemy na mieście: Casa Cubeddu

Planuj z nami tydzień

    Najczęściej czytane