Wiadomości

stat

Nowy cennik biletów w Multikinie Gdańsk

6 października zmianie uległy ceny biletów w gdańskim Multikinie przy Al. Zwycięstwa 14 zobacz na mapie Gdańska. Za bilet na dowolny film z repertuaru Multikina widzowie zapłacą teraz jedynie 15 lub 16 złotych.Od poniedziałku do czwartku cena biletu na dowolny seans w Multikinie Gdańsk wynosi 15 złotych. Złotówkę więcej będzie kosztował bilet weekendowy (piątek - niedziela). W przypadku seansów 3D należy doliczyć opłatę za okulary 3D. Więcej informacji o nowym cenniku znajduje się na www.multikino.pl.

- Niższa cena biletów to odpowiedź na potrzeby naszych klientów - mówi Michał Kobiela, dyrektor kompleksu kinowego Multikino Gdańsk. - Zależy nam, aby wizyta w kinie była dostępną rozrywką, a atrakcyjniejsze ceny pozwoliły widzom częściej odwiedzać Multikino. Liczymy, że nasza nowa oferta cenowa przypadnie do gustu nie tylko wiernym widzom Multikina, ale także pozostałym kinomanom.
Pozostałe kina sieci Multikino m.in. w Sopocie, Gdyni czy Rumi wprowadziły ofertę MEGAŚRODY - od 6 września w każdą środę bilet do Multikina na dowolny seans 2D kosztuje 14,90 zł. W przypadku seansów 3D cenę 14,90 zł należy powiększyć o dopłatę za okulary niezbędne do obejrzenia filmu w technologii 3D.

MEGAŚRODY w MultikinachMEGAŚRODY to kolejna propozycja dla wszystkich kinomanów zainteresowanych niższą ceną biletów. Bilety na środowe seanse w specjalnej cenie są teraz dostępne dla wszystkich widzów bez żadnych ograniczeń. Można je kupić w kasie kin sieci Multikino, poprzez www.multikino.pl lub aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.
Niższa cena biletów to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Zależy nam, aby wizyta w kinie była dostępną rozrywką, a atrakcyjniejsze ceny pozwoliły widzom częściej odwiedzać Multikino.


Do końca roku w Multikinie pojawi się mnóstwo długo oczekiwanych przebojów kinowych. Jednym z ważniejszych tytułów jest film "Gwiezdne wojny: powrót Jedi" (premiera 15 grudnia). Śmiechu, łez i dreszczyku emocji nie zabraknie na pokazach polskich produkcji, wśród których znajdą się: "Botoks" (premiera 29 września), "Listy do M3" (premiera 10 listopada), "Najlepszy" (premiera 17 listopada). Miłośnicy opowieści o superbohaterach z pewnością powinni wybrać się na "Ligę Sprawiedliwości" (premiera 17 listopada), a koneserzy kryminałów nie mogą przepuścić "Pierwszego śniegu" (premiera 13 października) czy "Morderstwa w Orient Expressie" (premiera 24 listopada). Najmłodsi widzowie przyjemnie spędzą czas podczas seansów "Jumanji" oraz "Paddington 2" (premiery 29 grudnia).
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (17)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

24

sierpnia

29

sierpnia

13. Festiwal Goldbergowski Gdańsk, Kościół Św. Trójcy, Akademia Muzyczna im. St. Moniuszki

31

sierpnia

Grave Desecrator (BRA) Gdańsk, Protokultura

Kultura

Muzyka Mozarta w parku Oliwskim. Nadchodzi festiwal Mozartiana
Muzyka Mozarta w parku Oliwskim

Kulinaria

Wielka wegańska uczta. W niedzielę Veganmania
Wielka wegańska uczta w niedzielę
Jemy na mieście: Meat Shack BBQ - ciekawy mięsny projekt
Jemy na mieście: Meat Shack BBQ

Planuj z nami tydzień

Planuj tydzień: samoloty, Mozart i zombie
Planuj tydzień: samoloty, Mozart i zombie

    Najczęściej czytane