Wiadomości

Nowy sezon serialu "Usta usta" nagrywano w Gdańsku

Na planie zdjęciowym serialu "Usta usta":

Światła, kamera... akcja! Te słowa mogli usłyszeć dzisiaj przechodnie, którzy znaleźli się w okolicach Targu Rybnego w Gdańsku. Nagrywano tu pierwsze ujęcia do nowego sezonu serialu "Usta usta", produkowanego przez TVN. To kontynuacja historii sprzed kilku lat. Na planie można było zobaczyć aktorów, m.in. Pawła Wilczaka i Wiktorię Filus.Nadchodzące imprezy w Trójmieście


Czy znasz filmy i seriale nagrywane w Trójmieście?

tak, znam całkiem sporo 24%
kilka kojarzę 48%
nic mi nie przychodzi do głowy 28%
zakończona Łącznie głosów: 409
"Usta usta" to polski serial komediowo-obyczajowy, emitowany na antenie TVN w 2010 i 2011 roku. Jest adaptacją brytyjskiej produkcji pod tytułem "Cold Feet".

To historia trzech par, które są na różnych etapach związku. Wszyscy zmagają się z codziennymi problemami. Mają różne charaktery, plany i podejście do życia. Euforia miłosnych uniesień jest już za nimi i muszą podejmować istotne decyzje w porozumieniu z ukochaną osobą.

Teraz serial wraca na antenę. Czwarty sezon, który właśnie powstaje, opowie historie bohaterów, które rozgrywają się po kilku latach.

Repertuar kin w Trójmieście


W główne role w serialu wcielają się także aktorzy: Sonia Bohosiewicz, Magdalena Popławska, Wojciech MecwaldowskiMarcin Perchuć.

- Większość zdjęć powstaje w Warszawie i okolicach, ale dzisiaj kręcimy w Gdańsku. Teraz przygotowujemy sceny z Pawłem Wilczakiem, znanym z poprzednich sezonów, i Wiktorią Filus, która będzie nową postacią. To będzie ich pierwsze poznanie i zauroczenie. Ona będzie w czerwonej sukience i tylko go lekko muśnie, co będzie zawiązaniem całej znajomości. Postać Pawła Wilczaka, czyli Adam, wraca do Polski po tym, jak pracował na kontrakcie w Bostonie i przedstawia swoim przyjaciołom swoją młodą narzeczoną - mówi producentka serialu, Oriana Kujawska. - Bardzo przyjemnie jest przyjechać na zdjęcia do Gdańska, mamy na szczęście dobrą pogodę. Mamy nadzieję, że się uda wszystko sprawnie i według planu nakręcić. Te zdjęcia, które tu nagrywamy, będą w pierwszym odcinku nadchodzącego sezonu, więc zachęcamy do oglądania, choć będzie to tylko krótki moment odcinka. Taka natura tej pracy, że my będziemy tu się pocić i nagrywać przez cały dzień, a w serialu będzie to chwila.
Gdańsk został wybrany na zdjęcia nieprzypadkowo. Część budynków przypomina architekturę Bostonu i będzie skutecznie imitować amerykańskie miasto.

- Zastanawialiśmy się, które miasto będzie dobrze oddawało charakter Bostonu i po długich poszukiwaniach uznaliśmy, że może być to z powodzeniem Gdańsk - mówiła scenografka, Paulina Kochanowska. - Część tych zabudowań, tak jak na przykład Filharmonia na Ołowiance, przez te czerwone cegły będzie przypominać to amerykańskie miasto.
Aktorzy podkreślali, że z przyjemnością przyjechali na plan zdjęciowy do Trójmiasta.

- Ostatni raz w Gdańsku byłem cztery lata temu - mówił nam Paweł Wilczak. - W Gdańsku jest cudownie, to, co mnie jednak nieco zasmuciło, to fakt, że jest tu tak pusto, nie ma w ogóle ludzi, chociaż są wakacje. No, ale taki mamy moment, nie tylko u nas w kraju, a na całym świecie. Miejmy nadzieję, że to minie. Nam jest bardzo przyjemnie wrócić do tego serialu. To fajnie napisany tekst, jesteśmy w większości w takim samym składzie jak przed laty, znamy się dobrze, a to pomaga.

Znane miłosne filmy i seriale z Trójmiasta- Gram Sarę, to dziewczyna polskiego pochodzenia, która mieszka w Bostonie - mówiła aktorka Wiktoria Filus. - Jest pewna siebie, dojrzała, samodzielna i pochodzi z bogatego domu. Ale myślę, że da się ją lubić. Staram się to robić tak, by dało się ją lubić.
Czwarty, produkowany właśnie sezon będzie emitowany w telewizji od września.

Opinie (64) ponad 10 zablokowanych

 • no i git

  • 27 12

 • Jakie koszty ponieśli mieszkańcy,

  w ramach "promocji Gdańska"?

  • 88 38

 • to nie jest reklama Gdańska w filmie/serialu, tylko jednorazowa wizyta na potrzebę sceny

  Nie myl dwóch rzeczy

  • 19 13

 • Pierwsze serie były naprawdę niezłe.

  Dobrze napisany i zagrany serial obyczajowy ze sporą dawką humoru. Ciekawe czy po tylu latach uda się twórcom utrzymać ten poziom.

  • 34 8

 • i cyk fakturka za 1 mln...

  ola zapłaci za reklame w tvnie.

  • 46 16

 • Az nie możliwe co się stało z tym wilczakiem .....

  • 10 15

 • Za cały serial miasto tyle mogłoby zapłacić..

  A tu chodzi o parę scen w jednym odcinku.
  Może najpierw przeczytaj że zrozumieniem artykuł który komentujesz. Czy to jednak za trudne?

  • 16 14

 • Super!

  To był bardzo dobry serial, fajnie, że kręcą nową serię!

  • 20 18

 • swoje lata już ma.

  • 11 2

 • moim zdaniem pan Wilczak wygląda bardzo dobrze

  • 16 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

28

lipca

11. NDI Sopot Classic Opera Leśna, Kościół św. Jerzego

07

sierpnia

BrassWoodFest - L.U.C, Sars... Sopot, Opera Leśna

08

sierpnia

Letnie Brzmienia: Miuosh Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych

Kultura

Milord de Molo: Byłem rybakiem, zostałem malarzem
Milord de Molo: Rybak został malarzem
Najciekawsze eksponaty Muzeum Bursztynu
Najciekawsze bursztynowe eksponaty

Kulinaria

Dlaczego wychodzimy z restauracji przed złożeniem zamówienia?
Dlaczego wychodzimy z restauracji?

  Najczęściej czytane

  Sprawdź się

  Teatr Gdynia Główna znajduje się: