• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Była mężczyzną, była w ciąży, teraz jest emerytką. Chylińska z nowym klipem

goch
26 stycznia 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (101)

Agnieszka Chylińska - Drań:

Teledyskowa saga Agnieszki Chylińskiej trwa. Piosenkarka właśnie pokazała fanom swój najnowszy klip do utworu "Drań". Jeśli ktoś widzi związek z poprzednimi singlami, nie myli się - ta historia stanowi spójną całość, choć nie wszyscy fani są w stanie ją rozszyfrować, zwłaszcza zakończenia nowego klipu. Chylińska miała najpierw wąs, później była zakochaną kobietą w ciąży, a teraz wcieliła się w postać zgorzkniałej seniorki.Pop - najbliższe koncerty w TrójmieścieNowy teledysk Agnieszki ChylińskiejCzy podoba ci się nowy klip Agnieszki Chylińskiej?

"Drań" jest kolejnym singlem promującym wydaną 28 października płytę "Never Ending Sorry", którą Chylińska powraca po prostu do pisania piosenek. Nie ma tu żadnych eksperymentów czy szukania przełomowych brzmień. Jest to po prostu zestaw porządnych utworów.

- Co jest w życiu najtrudniejsze? Wybaczyć? Pozwolić odejść komuś, zostawić kogoś, kto nas rani? A może trwać, wierzyć w cud, który może nigdy nie nastąpić? Czy wygramy swoje życie, będąc w mydlanej bańce, nie chcąc widzieć, że jesteśmy używani i ranieni? To pytanie pozostawiam otwartym... "Drań" jest piosenką o miłości prawdziwej - o kochaniu szczerym, ufnym i bezwarunkowym - napisała na swoim facebookowym fanpage'u Agnieszka Chylińska.
Najbliższy koncert Agnieszki Chylińskiej w Trójmieście: 18.05.2023 w Polsat Plus Arena Gdynia


Kolejna przemiana Agnieszki Chylińskiej


Agnieszka Chylińska ponownie poddała się metamorfozie. Wszystko na potrzeby nowego klipu do piosenki "Drań". Agnieszka Chylińska ponownie poddała się metamorfozie. Wszystko na potrzeby nowego klipu do piosenki "Drań".
Kilka dni temu - również na Facebooku - wokalistka zmieniła swoje zdjęcie profilowe, czym spowodowała niemałe zamieszanie wśród swoich fanów. Chylińska tym razem wcieliła się w rolę emerytki. Klip do utworu "Drań" jest tak naprawdę podsumowaniem i jednocześnie wyjaśnieniem dwóch poprzednich teledysków do piosenek "Jest nas więcej" oraz "Kiedyś do ciebie wrócę".Anna Dymna w teledysku Agnieszki ChylińskiejPonownie nie zabrakło znanego nazwiska ze świata filmu. Tym razem Chylińskiej na ekranie towarzyszy Anna Dymna. Wcześniej byli to Adam WoronowiczPiotr Głowacki. Klip utrzymany jest w bardzo podobnej konwencji - widzimy napisy, które przedstawiają nam dialogi pomiędzy bohaterami. Ciekawy zabieg, inny niż w przypadku wielu teledysków, które czasem przypominają wręcz krótkometrażówki ze względu na wplatane pomiędzy kolejne części utworu elementy stricte filmowe.

Seria teledysków Agnieszki ChylińskiejTeledysk jest zwieńczeniem serii teledysków promujących nową płytę Chylińskiej i zbiera pozytywne opinie wśród fanów wokalistki. Nie wszyscy jednak potrafią odszyfrować, "co Agnieszka miała na myśli" i jaką historię chciała opowiedzieć.

Jak zrozumieć zakończenie klipu? Czyje zdjęcie zobaczyła w pudełku i czemu tak ją poruszyło? Czekamy na wasze interpretacje.
goch

Wydarzenia

Agnieszka Chylińska - Never Ending Sorry (2 opinie)

(2 opinie)
119 - 159 zł
pop

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (101)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

South Molo Festival - Delfinalia 2024 (5 opinii)

(5 opinii)
105,22 zł
hip-hop, festiwal muzyczny, w plenerze

Paweł Stasiak z zespołem PapaD (1 opinia)

(1 opinia)
120 zł
Kup bilet
pop

ADELE - Tribute from London by Stacey Lee

148 zł
Kup bilet
pop

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Z ilu pięter składa się gdańska Klubogaleria Bunkier?