Wydarzenie

Od bigbitu do rocka: Skaldowie, Urszula, Perfect

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
22 kwietnia 2017 (sobota)
godzina:
18:00 - 21:00
miejsce:

Ergo Arena  mapa

adres:
Gdańsk Sopot, pl. Dwóch Miast 1
bilety:
10 zł
Bilety wyprzedane
PATRONAT

Specjalnie dla gdańszczan zagrają Skaldowie, Urszula i Perfect.Kto nie zna takich przebojów jak "Konik na biegunach" Urszuli czy "Chcemy być sobą" zespołu Perfect? Albo "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" Skaldów, działających niemal tak długo jak Rolling Stonesi? Takie hity będzie można usłyszeć podczas wyjątkowego koncertu "Od bigbitu do rocka" organizowanego specjalnie dla gdańszczan, który odbędzie się 22 kwietnia o godz. 18:00 w ERGO ARENIE.

Między występami zespołów muzyczna niespodzianka. Za konsoletą pojawi się Norbi, który na żywo będzie miksował zagraniczne hity specjalnie wybrane na tę okazję przez Hirka Wronę. Zaśpiewa także Marie Napieralska, na co dzień związana z Teatrem Studio Buffo. Całość poprowadzi ikona polskiego dziennikarstwa muzycznego - Maria Szabłowska.

Bilety na ten koncert zostały wyprzedane! Spodziewamy się przybycia blisko 9 000 widzów.
W trosce o zapewnienie komfortu widzów wybierających się do ERGO ARENY informujemy, że tego dnia wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie zarówno ulicą Gospody jak i Drogą Zieloną. Dedykowana droga dojazdu - Droga Zielona. Od strony Sopotu dojazd będzie możliwy ulicą Łokietka.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że tego dnia parkingi funkcjonujące w obrębie hali w związku z koncertem będą bezpłatne.

Dostępne miejsca parkingowe :
- bezpośrednio przy ERGO ARENIE - około 700 miejsc
- pas utwardzony wzdłuż ulicy Łokietka - około 300 miejsc - czas dojścia do hali 3 min.
- lewy pas wzdłuż ulicy Pomorskiej - około 150 miejsc - czas dojścia do hali 7-10 min.

Mając na względzie możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w obrębie hali ERGO ARENA bezpośrednio przed rozpoczęciem koncertu, prosimy o wcześniejsze przybycie do obiektu lub skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

Drzwi dla publiczności otwieramy od godziny 16.30. Warto skorzystać z tej możliwości by przybyć wcześniej do hali oszczędzając czas oczekiwania w korkach, które mogą powstać przy dojeździe do ERGO ARENY

W trosce o mieszkańców osiedla Żabianka bardzo prosimy nie korzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie osiedli i dedykowanych głównie dla mieszkańców.

Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie dróg oraz stosowanie się do poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu.
Dodatkowo w dniu 22 kwietnia w godzinach 10.00 - 18.00 do Państwa dyspozycji funkcjonować będzie infolinia (nr 58-76-72-101 ), gdzie można będzie uzyskać wiele cennych informacji dotyczących kwestii organizacyjnych.

To kolejny specjalny koncert dla gdańszczan, którego formuła nawiązuje do ubiegłorocznego projektu w ERGO ARENIE poświęconego twórczości Seweryna Krajewskiego.

- otwarcie drzwi dla widzów - 16.30
- początek koncertu - 18.00
- planowane zakończenie - 21.00

Bilety na koncert w cenie 10 zł można kupić na Ticketpro.pl, w kasach ERGO ARENY, sklepach Empik, Media Markt i Saturn.

Przeczytaj także

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie (12)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
  13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

  - jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

  Kalendarz imprez

  kalendarz

  Najczęściej czytane

  Zdjęcia z imprez