Odwiedź największą kręgielnię w Polsce Północnej

Myślisz kręgle, mówisz Centrum U7. Mamy dla was świetną informację, bo klub U7 znajdziecie już w trzech lokalizacjach Trójmiasta. Tą najnowszą jest Galeria MetropoliaMapka w Gdańsku Wrzeszczu.Na początku tego roku Centrum U7 poczyniło kolejny milowy krok w historii bowlingu w Polsce. W styczniu, w Galerii Metropolia swoje podwoje otworzył trzeci lokal U7. Nowoczesną kręgielnię znajdziecie w Strefie Rozrywki (2 piętro, tuż obok stacji Food Hall).

Strefa Rozrywki Galerii Metropolia to miejsce, w którym nikt nie może się nudzić, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie - od gastronomicznej stacji Food Hall, przez paintball Laser Wars, zdalnie sterowane samochody Planeta RC, wózki do driftingu Crazy Cart, salę komputerową dla graczy Kinguin Esports Lounge, aż po wyposażone w siedem klimatyzowanych sal kino Helios. Teraz także do tej listy należy dopisać bowling w U7.

Nowe Centrum U7 w Galerii Metropolia w Gdańsku Wrzeszczu.
Nowe Centrum U7 w Galerii Metropolia w Gdańsku Wrzeszczu. fot. Centrum U7

Nowe U7 Wrzeszcz to aż 17 torów bowlingowychCentrum U7 Wrzeszcz to obiekt szczególny, będący poniekąd kompilacją dwóch dotychczasowych, kultowych już klubów U7. Nowa stacja bowlingowa liczy aż 17 torów oddanych do dyspozycji gości, a to suma wszystkich torów, którymi do tej pory dysponowało Centrum U7 w Trójmieście (U7 Gdynia - dziewięć torów i U7 Gdańsk - osiem torów).

Dodatkowo U7 Wrzeszcz został wyposażony w pięć stołów bilardowych Olympic, cztery stanowiska do gry w Dart's, bar z pełnym asortymentem napojów oraz kuchnię specjalizującą się w szybkich daniach w stylu "finger food".

Otwarte przez cały tydzień z zachowaniem zasad sanitarnychZ wszystkich atrakcji i usług Centrum U7, w tym również nowego U7 Wrzeszcz, można korzystać przez cały tydzień, od godz. 10 do północy (w piątki i soboty do godz. 1 w nocy). Osoby, które odwiedzą U7 Wrzeszcz w godzinach wieczornych, przekonają się, jak wyjątkowo urokliwe oblicze skrywa ten lokal. To zasługa zastosowanej w lokalu gry świateł i kolorów, a także klimatu dworca kolei SKM.

Centrum U7 Wrzeszcz jest obiektem nowoczesnym, zapewniającym wysoki komfort zabawy zarówno dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym. Co ważne, w sytuacji zagrożenia Covid-19 obiekt jest na bieżąco dezynfekowany, kule bowlingowe i inne atrybuty do gry są czyszczone po każdej grze, a licząca aż 1500 m kw. przestrzeń obiektu pozwala na swobodne poruszanie się w nim wszystkich gości z zachowaniem dystansu społecznego.

Świetna zabawa za niewielkie pieniądzeCentrum U7 to rozrywka na najwyższym poziomie za niewielkie pieniądze. I tak na przykład: za 45 zł można wykupić godzinę gry w bowling, wraz z butami dla wszystkich graczy i litrowym sokiem. A przy zakupie dwóch godzin gry - goście trzecią godzinę otrzymują gratis.

Wykaz wszystkich promocji znajduje się na stronie internetowej www.u7.pl. Natomiast codzienne życie wszystkich trzech klubów U7 można na bieżąco śledzić na fanpage'u Centrum U7.

Promocja bowlingu wśród dzieci i młodzieży szkolnejU7 oferuje także wyjścia na kręgle dla grup szkolnych. Ceny pakietów wynoszą 6, 8 oraz 10 zł od osoby, w zależności od czasu gry i wybranej w ramach pakietu oferty gastronomicznej. Dodajmy, że od kilkunastu lat Centrum U7 organizuje Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe, czyli darmowe zawody w kręgle dla trójmiejskich szkół. W historii mistrzostw udział wzięło blisko 15 tys. uczestników, a sama impreza jest największym tego typu wydarzeniem w Europie.

Inną formą promocji aktywności ruchowej przez grę w kręgle są organizowane przez U7 wyjazdy do szkół. Ta całkowicie bezpłatna inicjatywa cieszy się ogromną popularnością wśród placówek edukacyjnych (żłobki, przedszkola, szkoły). U7 odwiedza ponad 100 placówek rocznie, w których animuje zabawę za pomocą prawdziwych kręgli, kul i składanego toru. Oczywiście całość połączona jest z szeregiem konkursów z nagrodami.

fot. Centrum U7
W ramach oferty U7 dla gości indywidualnych, świetną formą zabawy i integracji dla dzieci oraz młodzieży szkolnej jest organizacja przyjęcia urodzinowego na kręgielni.

Warto w tym miejscu dodać, że U7 jest w pełni dostosowane dla najmłodszych gości. Lekkie kule, rozmiary obuwia już od numeru 25 i możliwość ustawienia band po bokach toru tak, aby kula nigdy nie wypadła za tor i zawsze trafiała w stojące kręgle. To wszystko powoduje, że w U7 w bowling grać mogą już czterolatki.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Wydarzenia

Lao Che - Trasa Pożegnalna - No to Che!
Lao Che - Trasa Pożegnalna - No to Che!
rock
paź 1
piątek, g. 20:00
Gdańsk, Stary Maneż
IRA
IRA
rock
paź 7
czwartek, g. 19:00
Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
Pat Metheny - Side Eye
Pat Metheny - Side Eye
jazz
cze'22 3
piątek, g. 20:00
Sopot, Opera Leśna

Nowe Lokale

Sprawdź się

Sprawdź się

Skrót NCK oznacza: