Wiadomości

stat

Optitaxi - tanio, szybko i bezpiecznie

Klienci korzystający z taksówek często narzekają, że nigdy nie wiadomo, ile zapłacą za zamówiony przejazd. Są jednak korporacje, które swoich klientów o opłacie za kurs informują już w chwili składania zamówienia. Jedną z nich jest działająca w Trójmieście od 2016 r. korporacja OptiTaxi.Pasażerowie taksówek na pytanie, co jest głównym czynnikiem decydującym o wyborze przewoźnika, najczęściej odpowiadają: cena. Jadą z tym kierowcą, któremu muszą zapłacić najmniej. Często jednak za ten sam kurs, na tej samej trasie płacimy raz mniej, raz więcej. I za każdym razem o wysokości swojego rachunku dowiadujemy się dopiero po dotarciu na miejsce.

Są jednak korporacje, które wyłamują się z tego mało wygodnego i propasażerskiego systemu płatności. Mało tego! Za zrealizowane kursy zwracają na konto pasażerów część kosztów.

W Trójmieście OptiTaxi działa od listopada 2016 r. i jest drugą w kolejności filią działającą na terenie kraju. Poza Trójmiastem firma świadczy swoje usługi w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Na tle konkurencji wyróżnia ich przede wszystkim fakt, że klient zna kwotę za przejazd już w momencie składania zamówienia. Bez względu na korki, czas dojazdu czy inne warunki drogowe jest to zawsze wartość stała, nie ulegająca zmianie.

Od niedawna pasażerowie OptiTaxi mogą też gromadzić na swoim koncie tzw. bonusy. Program lojalnościowy jest bardzo prosty. Za każdy zrealizowany przejazd na konto klienta przekazywane jest 3 proc. jego wartości, z zaokrągleniem do całości. Jeśli suma bonusów na koncie pokrywa lub przewyższa wartość danego przejazdu, można za niego zapłacić zgromadzonymi punktami. Co ważne, niewykorzystane bonusy nie przepadają.

Aplikacja mobilna na system Adroid.
Aplikacja mobilna na system Adroid. fot. mat. prasowe
Aplikacja mobilna na system iOS.
Aplikacja mobilna na system iOS. fot. mat. prasowe
Zamówienie taksówki zajmuje dosłownie kilka sekund. Wystarczy na swoim smartfonie zainstalować aplikację mobilną, a następnie wybrać adres początkowy i docelowy, standard samochodu i w ciągu kilku minut taxi podjedzie pod wskazany adres.

Usługi przewozu świadczone są przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Klienci mają do wyboru kilka wersji taryfy tj. standard, kombi, biznes oraz minibus. Dzięki temu każdy może dostosować środek transportu do swoich potrzeb, a dzięki bezpłatnej aplikacji na smartfona można też zapomnieć o wpisywaniu w wyszukiwarkę frazy "Trójmiasto taksówka".

Innym elementem - poza sposobem zamawiania i rozliczania kursów - wyróżniającym OptiTaxi na tle innych korporacji jest szczególnie prowadzony proces rekrutacji kierowców, który jest nadzorowany przez psychologa oceniającego profil psychologiczny kandydata na kierowcę.

Atutem jest też sama czynność zamówienia kursu, która została sprowadzona do minimum. Klient może posłużyć się aplikacją lub złożyć zamówienie wchodząc na stronę www.optitaxi.pl. Osoby starsze i mniej zaangażowane technologicznie mogą składać zamówienia przez telefon.

Aby zamówić taksówkę Optitaxi wystarczy zadzwonić pod nr. 608 300 500. Kurs można zamówić także przez internet, wchodząc na stronę przewoźnika.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (53) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

13

grudnia

Remcon 2019 Gdynia, SP 31

19

grudnia

Xmas Tour - Sylwia Banasik Sopot, Sala Koncertowa PFK

21

grudnia

Christmas Songs: Aga Zaryan... Gdańsk, Stary Maneż

Kultura

Niezwykłe zdjęcia Drogi Królewskiej
Niezwykłe zdjęcia Drogi Królewskiej
Eksperyment Zimbardo w Gdańsku
Eksperyment Zimbardo w Gdańsku

Kulinaria

Makłowicz, Popielarz i Dymek uczą gotować w Trójmieście
Gotowanie z szefem kuchni w Trójmieście
Romans tradycji z nowoczesnością. Otwarcie restauracji Monastico
Otwarcie restauracji Monastico

Planuj z nami tydzień

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Od którego roku wręczana jest Nagroda Literacka Gdynia?