Wydarzenie

Ożywić wspomnienia

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
3 - 31 lipca 2017
godzina:
09:00
miejsce:

Port Rumia

adres:
Rumia, Grunwaldzka 108
bilety:
wstęp wolny

Pierwsza przejażdżka na motocyklu długo pozostaje w pamięci każdego dziecka. Pora odświeżyć stare wspomnienia! Od 3 do 31 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan miłośnicy dwukołowych motocykli oldtimerów będą mogli podziwiać wyjątkowe egzemplarze tych pojazdów - najstarszy pochodzi z 1936 roku! W programie również liczne atrakcje dla dzieci.Każdy stary motocykl to skarb, który ma swoją historię i tysiące kilometrów przejechanych po różnych drogach. Wspomnienia z licznych podróży jednośladem pozostają długo w pamięci jego właściciela. Pasja i zamiłowanie do tych wyjątkowych pojazdów jest często przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Dzięki wystawie pt. "Ożywić wspomnienia", która odbędzie się od 3 do 31 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, miłośnicy zabytkowej motoryzacji będą mogli przenieść się choć na chwilę do lat młodości swoich dziadków i rodziców lub przypomnieć sobie własne podróże.

Wśród eksponatów pojawi się m.in. ravat z 1936 roku, triumph z 1939 roku, onoto z 1955 roku, jawa 353 z 1962 roku, komar sport z 1974 roku czy romet M3 z 1986 roku. Każdy motocykl na wystawie będzie posiadał tabliczkę z opisem i krótką historią danego modelu. Będzie można obejrzeć również zabytkowy silnik motocyklowy w przekroju, który ukazuje jego wewnętrzną budowę.

W trakcie trwania wystawy na najmłodszych czeka moc atrakcji. Dzieci dowiedzą się, jak kiedyś wyglądały i były konstruowane motocykle oraz wezmą udział w licznych animacjach. W dniach 28-30 lipca maluchy będą mogły przejechać się zabytkowymi metalowymi samochodzikami, pomalować farbkami zabytkowy motocykl, a także udekorować odlewy gipsowe w kształcie motocykli.

Wystawa dwukołowych oldtimerów pt. "Ożywić wspomnienia" odbędzie się od 3 do 31 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi, w godzinach pracy galerii. Animacje dla dzieci odbędą się od 28 do 30 lipca i będą trwały od 13:00 do 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Odlewy z gipsu wykonane podczas animacji dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domu.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez