Wydarzenie

Pawlacz Perski Showcase + Premiera Wydawnictwa Naphta & Braki

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
21 kwietnia 2017 (piątek)
godzina:
19:00
miejsce:

Nowa Kolonia  mapa

adres:
Gdańsk, al. Grunwaldzka 51
bilety:
10 zł , ulgowy 10 zł , w przedsprzedaży 10 zł
sprzedaż:
505-391-891
Naphta/Braki - Under the Face

Naphta - producent, muzyk i DJ z Wrocławia. Swój debiutancki album, "7th Expedition", wydał w Transatlantyku, oprócz tego ma za pasem szereg winylowych epek w takich wytwórniach, jak: Studio Barnhus, OMENA, czy Father & Son Records And Tapes. W muzyce poszukuje przede wszystkim eskapizmu podbitego polirytmią, stąd nietrudno w jego muzyce wytropić wątki afrykańskie, azjatyckie czy spirytualno-jazzowe. 

https://soundcloud.com/naphtaa
https://www.facebook.com/naphtaburger

Braki - eksploratorskie trio z Wrocławia złożone z Jana Stulina (syntezatory), Kasi Konachowicz (syntezatory) i Pawła Klimczaka (gitara, fx). Ich specjalnością są mistyczne jamy i intuicyjne podróżowanie po brzmieniowych fakturach i kreowanie niemal namacalnej dźwiękowej przestrzeni. 

Fischerle

Mateusz Wysocki. Urodzony w Białymstoku w 1985 roku. Zajmuje się muzyką elektroakustyczną, preparowanym field-recordingiem, słuchowiskami poświęconymi m.in. mniejszościom etnicznym, dub techno i instrumentalnym hip-hopem.
Publikował w MonotypeRec, Further Records, Minicromusic, Resopal Schallware, Farbwechsel, Crónica, Astral Spirits, BDTA, Where To Now?, Wounded Knife, Czaszka Records, Chemical Tapes, U-Cover. Regularnie współpracuje z Lechem Nienartowiczem (Porcje Rosołowe), Michałem Wolskim (Mech), Łukaszem Kacperczykiem (Bouchons d'Oreilles) i Robertem Skrzyńskim. Razem z Lechem Nienartowiczem prowadzi kasetowy label Pawlacz Perski.

http://mateuszwysocki.com/
https://soundcloud.com/fischerle 

Rhythm Baboon

Producent i DJ mieszkający w Gdańsku. Związany z kolektywem Polish Juke promującym szybsze odmiany basowej i bardzo klubowej elektroniki wywodzącej się z Chicago, określanej jako footwork/juke. Pod koniec października zeszłego roku, zadebiutował w U Know Me Records, wydając winylową EP-kę "The Lizard King", która zebrała świetne recenzje i znalazła się w zestawieniu najważniejszych polskich płyt 2016 >> http://beehy.pe/best-of-2016/poland-3/ Jego mikstejpy gościły na falach NTS Radio i Radar Radio London. Wystapił na kilku liczących się w Polsce festiwalach jak np. Tauron Nowa Muzyka, Up To Date, Red Bull Music Academy Weekender, Tallin Music Week w Estonii. Na czerwiec planowana jest premiera jego najnowszego albumu pt. Baboonism (Pawlacz Perski), na którym przedstawi swoją abstrakcyjną wizję footworku.

https://soundcloud.com/rhythmbaboon
https://www.facebook.com/RhythmBaboon/

Koncerty odbywają się w ramach projektu OPEN.
Projekt dofinansowano ze środków Miasta Gdańsk
Organizator: Kolonia Artystów
Wstęp 10 pln.
M8N / ULSSS - koncert

4 listopada 2017 (sobota) godz. 20:00

Gdańsk,
koncerty
Wstęp wolny
koncerty
bilety 30-50 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Najbliższe podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez