Wydarzenie

Piątek w absyncie: Sympatique & danny v / northsiders/

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
21 kwietnia 2017 (piątek)
godzina:
22:00
miejsce:

Cafe Absinthe  mapa

adres:
Gdańsk, Świętego Ducha 2 (Teatr Wybrzeże)
bilety:
wstęp wolny

Sympatique (Soho/Sopot) - dj i promotor, od połowy lat '90 aktywnie udzielający się na trójmiejskiej scenie muzycznej. W przeszłości związany ze środowiskiem rockowym, wraz z początkiem XXI wieku porzucił instrument by własne pomysły i fascynacje muzyczne wyrazić innymi sposobami.Od lat aktywnie działa również jako promotor muzyczny i organizator wydarzeń kulturalnych. Zafascynowany brzmieniem skandynawskiej, niemieckiej i brytyjskiej sceny elektronicznej w ciągu ostatnich lat zaprosił na występy do Polski tak znakomitych artystów jak: Crazy P Soundsystem (20:20 Vision), MJ Cole (Prolific), Louie Austen (Klein/LA Music), Shur-I-Kan (Freerange), Manuel Tur (Drumpoet/Freerange), Faze Action (Faze Action), Dublex Inc. (Pulver), Slope (Sonar Kollektiv), Eva Be (Sonar Kollektiv), Ben Mono (Compost), Nuspirit Helsinki (Guidance), Dutch Rhythm Combo (Highscore Publishing), Hird (Dealers of Nordic Music), Plej (Exceptional), Ernesto (Exceptional), Swell Session (Freerange), Jay Shepheard (Compost), Desney Bailey (Sonar Kollektiv), Hunee (Soul Trade), Sankt Goran (Bear Funk), czy Nordic Lounge in Session.

Eklektyczny charakter granej przez niego muzyki kształtowany jest przez niezwykle szerokie zainteresowania, od organicznych brzmień headz/groove, przez nu disco i deep house, po klimaty punk funk i indie. Doskonale odnajduje się w różnych stylach, czerpiąc i mieszając wszystko to, co najlepsze w każdym z nich.

Od lat współpracuje z wieloma trójmiejskimi klubami. Aktualnie odpowiada za profil muzyczny sopockiej Clubogalerii Soho, której jest również rezydentem. Regularnie gra na imprezach w całej Polsce, w tym również na takich wydarzeniach, jak: Open'er Festival, Selector Festival, czy Coke Live Music Festival.
https://soundcloud.com/sympatique

Danny V. - wysoki blondyn o niebieskich oczach. Pochodzi ze Lwowa, ale na dobre zadomowił się już w Trójmieście. Miesza różne style, ale kocha elektronikę - pozytywna energia, gitara i dużo basu.
Northsiders

Start: 22:00
Wjazd: free! // selekcja
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez