Wydarzenie

Pokaz Ilustracji Carnivale

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
21 lutego 2014 (piątek)
godzina:
21:00
miejsce:

MCKA Zatoka Sztuki  mapa

adres:
Sopot, al. Franciszka Mamuszki 14
bilety:
0-5 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Zapraszamy na wyjątkowy pokaz, którego ideą jest zaprezentowanie najnowszej kolekcji ilustracji na ubraniach, autorstwa Miłki Steciak. Minął już rok od powstania projektu - Trudny Dzieciak a na swoje pierwsze urodziny przygotowaliśmy dla Was profesjonalny pokaz z udziałem nieprofesjonalnych modeli! (czyli przyjaciół Trudnego Dzieciaka).Ideą jest bowiem zrzeszanie ludzi kreatywnych, zaczynając od muzyków, grafików, projektantów, animatorów czy fotografów a kończąc na Was, czyli odbiorcach! Niespodzianką będzie premiera kolekcji damskich tunik wykonanych przez Arti Fartii. Zobaczycie również nerki uszyte przez Asię Zygar (znanej jako Joanka-Z), z którą Miłka współpracuje praktycznie od samych początków. Joanka zaprezentuje zupełnie nową linię saszetek i oryginalnych toreb.

Głównym celem wydarzenia jest przełamanie wizji sztywnych wystaw i interakcja z publicznością! Czeka Was więc świetna i niezapomniana przygoda! Dosyć jałowych pokazów na wybiegach - czas na prawdziwe Carnivale! Nie zabraknie atrakcji związanych z tematem cyrkowym ale również stoner rockowych brzmień, bo na after party specjalnie dla Was zagra zespół Dzik. Za oprawę muzyczną i imprezę do białego rana odpowiedzialny będzie trójmiejski kolektyw Shadowplay!

START POKAZU 21:30
zaczyna Trudny Dzieciak
następnie Joanka-z

AFTER PARTY ok. 22:00 / zaczynamy bezpośrednio po pokazie
koncert zespołu Dzik
później zgrają Shadowplay!

Miłka Steciak (Trudny Dzieciak) jest obecnie studentką I roku II stopnia w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (licencjat z Grafiki Projektowej, dyplom uzyskała 2013 r., promotor: dr Grzegorz Protasiuk). Część nadruków w najnowszej kolekcji pochodzi właśnie z dyplomu licencjackiego, którym była identyfikacja wizualna wymyślonego festiwalu muzycznego Carnivale a pokaz jest kontynuacją przedstawienia motywów cyrkowych. Trudny Dzieciak jest indywidualnym projektem, który powstał w lutym 2013 roku i ma na celu tworzenie przenośnej galerii poprzez noszenie ubrań z nadrukami oraz współtworzenie z innymi projektantami.

Asia Zygar (Joanka-Z) studiowała na Uniwersytecie Gdańskim oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Z wykształcenia jest magistrem historii sztuki. W trakcie studiów pochłonęło ją szycie, a jej blog poświęcony tej tematyce przerodził się w stworzenie marki. "Joanka Z." znana jest przede wszystkim z oryginalnych i kolorowych nerek, szytych głównie z naturalnych tkanin. Poznacie ją po wykorzystaniu ludowych wzorów oraz materiałów, nawiązujących do stylistyki Williama Morrisa.

Adriana Kordys (ArtiFarti) studiowała architekturę i obecnie prowadzi własną firmę reklamową. w ramach realizacji zainteresowań zaczęła projektować i wykonywać biżuterię a od niedawna również ubrania. prywatnie o sobie: mieszka w wymarzonym domu na wsi wraz z mężem, dwojgiem dzieci, psem oraz kotem i sama się sobie dziwi,że ma jeszcze czas i ochotę na nowe projekty.

Shadowplay! zaczynali w 2010 roku jako szalona mieszaka rocka i elektroniki, teraz się rozwinęli i grają sporo indietroniki, nu disco, electropopu. Grali z Ladytron, Zolą Jezus, rozgrzewali parkiety przed i po Hurts, Bye Bye Bicycle, Ariel Pink's Haunted Graffiti czy Kamp!. Wiedzą doskonale do czego ludzie lubią się bawić w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i oczywiście Sopocie.

Dzik to moc, siła, nieokiełznana energia. Brudne, przesterowane dźwięki gitar, uderzenia w bębny z iście bonhamowską siłą i zdarty, dziki wokal to mieszanka, która zapewni Wam niezapomnianą dawkę mocnego grania. Mateusz Stefański (vox, git.), Alan Ziemkiewicz (git.), Mateusz Łucyk (bas) i Adrian Kondratowicz (bębny) szerzą stonerowo-rock&rollowe granie w Trójmieście już od maja 2013 roku.
Informacja o biletach:
Do 21:00 oraz na pokaz - wstęp wolny
Po 22:00 na afterparty - wstęp 5 zł
Rockowe Halloween

28 października 2017 (sobota) godz. 20.00

Gdańsk,
festyny, pokazy
Wstęp wolny
Boto Wild Jam: Let's Swing & goście

30 listopada 2017 (czwartek) godz. 21:00

Sopot,
koncerty
bilety 20 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Najbliższe podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez