• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Pokaz Kotów Rasowych i kocie targi w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej

20 lutego 2024 
Opinie
  • Takie kocie piękności będzie można obejrzeć w Alfa Centrum.

To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników mruczących czworonogów. Pokaz Kotów Rasowych, porady behawioralne, konsultacje weterynaryjne, możliwość skorzystania z felinoterapii i inne kocie atrakcje - to wszystko będzie czekać w Alfa Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej, w sobotę, 24 lutego. Wydarzeniu będą towarzyszyć kocie targi, które rozpoczną się już w piątek, 23 lutego."Kot sercem domu" - to hasło przewodnie wydarzenia, które w dniach 23-24 lutego odbędzie się w Alfa Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej. Przez dwa dni w galerii można będzie wziąć udział w szeregu różnych atrakcji, które zostaną przygotowane z myślą o właścicielach oraz wielbicielach małych czworonogów.

Zarówno w piątek, jak i sobotę w godzinach 11:00-19:00 w pasażu centrum rozstawią się kocie targi. Wystawcy zaoferują szeroki wachlarz produktów dla kotów, takich jak karmy, artykuły do pielęgnacji, do spania, akcesoria do kotyfikacji czy kocie zabawki. Stoiska będzie można znaleźć w pasażu centrum, na poziomie 0.

Pokaz Kotów Rasowych w Alfa CentrumWisienką na torcie dwudniowego wydarzenia będzie Pokaz Kotów Rasowych, który odbędzie się w sobotę. Hodowcy z całej Polski zaprezentują prawdziwe okazy kocurów, kotek i kociąt najróżniejszych ras. Wśród nich nie zabraknie wyjątkowych czworonogów, zarówno z imponująco długą sierścią, jak i bez sierści, kotów nadzwyczaj dużych oraz małych rozmiarów, takich o oryginalnym kolorze oczu czy kształcie uszu.

W dwa dni o kotach będzie się można dowiedzieć dosłownie wszystkiego. W dwa dni o kotach będzie się można dowiedzieć dosłownie wszystkiego.
Wydarzenie będzie okazją, by nie tylko podziwiać różnorodność wizualną tych zwierząt, ale także, by skorzystać z profesjonalnych porad ekspertów. W programie pokazu przewidziano czas na rozmowy ze specjalistami. Cenne porady na temat pielęgnacji kotów czy ich nawyków, a także charakterystyki poszczególnych ras będzie można uzyskać od hodowców i behawiorysty. Ponadto odbędą się konsultacje weterynaryjne.

Spotkanie z kocim terapeutąNiezwykle wartościową, przede wszystkim dla zdrowia, atrakcją, będzie możliwość skorzystania z felinoterapii. Spotkanie z "kotem terapeutą" pozwoli poczuć na własnej skórze pozytywne oddziaływanie tych zwierząt na organizm człowieka. Jak udowodniono, felinoterapia ma wpływ m.in. na poprawę nastroju, obniżenie poziomu ciśnienia tętniczego, obniżenie poziomu cholesterolu czy zwiększenie odporności organizmu.

Nie zabraknie również konkursów, w których zwycięzcami będą goście specjalni tego dnia, czyli koty. Zgromadzeni uczestnicy będą mogli głosować na najpiękniejszego kota pokazu.

Pokaz oraz wszystkie atrakcje mu towarzyszące odbędą się w sobotę, 24 lutego, w godzinach od 11:00 do 19:00, w lokalu na poziomie +1 galerii. Wstęp jest bezpłatny. Całe wydarzenie dedykowane jest nie tylko właścicielom i pasjonatom kotów, ale także wszystkim, którzy chcieliby spędzić sobotnie popołudnie w interesujący sposób.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Pokaz Kotów Rasowych i kocie targi

targi, konsultacje, pokaz

Miejsca

Zobacz także

Opinie

Wydarzenia

Sea You 2024

159 - 209 zł
Kup bilet
festiwal muzyczny

Wielka Szama na Stadionie - wielkie otwarcie sezonu w Gdańsku! (11 opinii)

(11 opinii)
street food

Kwiat Jabłoni "Nasze ulubione kluby" (8 opinii)

(8 opinii)
169 zł
Kup bilet
pop

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Kto zagra na Open'er 2023 ostatniego dnia na głównej scenie ?