• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Polecieli na Islandię, by nagrać teledysk. To był strzał w dziesiątkę!

mag
29 listopada 2023, godz. 15:00 
Opinie (32)

Trójmiejska formacja Purple Heart wyjechała na Islandię, by nagrać kadry do najnowszego teledysku do piosenki "Dobranoc". Czy było warto? 
"Dobranoc" wyśpiewali na IslandiiCzy podoba ci się piosenka "Dobranoc"?

Takie utwory idealnie pasują do zimnej aury, która nam towarzyszy od jakiegoś czasu. Nowa piosenka trójmiejskiego zespołu Purple Heart pt. "Dobranoc" to delikatna, ciepła kompozycja, którą można nazwać "muzycznym umilaczem" na chłodne wieczory.

Na początku listopada grupa Purple Heart opublikowała nakręcony przez siebie teledysk do utworu "Dobranoc". Zdjęcia powstały na Islandii i doskonale pasują do muzyki. Jednocześnie są miłą dla oka pocztówką z podróży do kraju, który wielu kojarzy się z niesamowitą przyrodą.

Zaskakująca współpraca gdyńskiego rapera i znanej piosenkarki Zaskakująca współpraca gdyńskiego rapera i znanej piosenkarki
Piosenka jest pierwszym singlem z nadchodzącej debiutanckiej epki zatytułowanej "Synastria", która niebawem ma się ukazać. Utwór został nagrany w studiu Custom 34 pod okiem Kuby "Kikuta" Mańkowskiego.

Wokalista był w "Szansie na Sukces" i "The Voice of Poland"  • Zespół Purple Heart na malowniczej Islandii
  • Zespół Purple Heart na malowniczej Islandii
  • Zespół Purple Heart na malowniczej Islandii
Purple Heart to akustyczny projekt muzyczny. Żywe brzmienie gitary, emocjonalne teksty piosenek i muzyka na pograniczu alternatywy i rocka. Zespół zaczął publikować swoje utwory w tym roku i coraz prężniej rozwijać się również na lokalnej scenie, m.in. występując w Stacji Foodhall w Metropolii.

Co ciekawe, wokalistą Purple Heart jest Tomasz Besser, który jest finalistą "Szansy na Sukces", w której to wygrał odcinek z udziałem Piotra Cugowskiego oraz uczestnikiem 11. edycji rozrywkowego programu "The Voice of Poland", w której pojawił się w drużynie Tomsona i Barona.


W skład formacji Purple Heart wchodzą także: Darek "DeeDee" Hermann (gitara), Krzysztof "Kayfee" Skóra (gitara). W nowym utworze gościnnie usłyszeć możemy również Rafała "Blekiego" Lacha na gitarze basowej i Łukasza "Kumana" Kumańskiego na perkusji.
mag

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (32)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Body Worlds Vital - wystawa human body (73 opinie)

(73 opinie)
65 - 75 zł
wystawa

Festiwal Remcon 2024 (21 opinii)

(21 opinii)
70 - 130 zł
warsztaty, zlot, gry

Techno orkiestra Meute

muzyka elektroniczna

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Wioleta Fiuk, laureatka You Can Dance, związana jest: