Wiadomości

Poznaj Trójmiasto z Travel Group

Jeśli planujesz przyjazd lub przylot do Trójmiasta, a być może jesteś już na miejscu, ale nie masz pomysłu, jak zaplanować swój pobyt, co zwiedzić - koniecznie skontaktuj się z firmą Travel Group, która specjalizuje się w transferach z lotniska, przejazdach indywidualnych oraz organizacji wycieczek turystycznych. Wykwalifikowani kierowcy i przewodnicy pomogą ci trafić w najciekawsze oraz najbardziej urokliwe zakątki Trójmiasta.Travel Group jest lokalnym przedsiębiorstwem, które kompleksowo obsługuje trójmiejski ruch turystyczny oraz transportowy. Firma zapewnia odbiór klientów z lotniska w Gdańsku lub promu w Gdyni, a następnie transport do wybranego hotelu bądź innego miejsca zakwaterowania. Ponadto w ofercie Travel Group znajdują się cieszące niesłabnącą popularnością wycieczki turystyczne i krajoznawcze.

Odwiedziliśmy zlokalizowaną nieopodal gdańskiego dworca PKP siedzibę Travel Group, aby dowiedzieć się nieco więcej o firmie. Na miejscu spotkaliśmy szefa, pana Pawła Czeczko.

Trojmiasto.pl: Transport z lotniska, organizacja czasu wolnego klientów czy jednak wycieczki i zwiedzanie Trójmiasta - w czym pana firma czuje się najmocniej?

Paweł Czeczko: Firma Travel Group zajmuje się głównie odbiorem i przewozem pasażerów z lotniska. Z naszej usługi korzystają przede wszystkim goście hotelowi i klienci apartamentów. Często obsługujemy także klientów indywidualnych z sektora VIP. Jest to usługa o podwyższonym standardzie, dostosowana do potrzeb klienta czy zlecającej agencji.

Zawsze elegancko odziani kierowcy firmy Travel Group.
Zawsze elegancko odziani kierowcy firmy Travel Group. fot. Travel Group
Brzmi jak usługa premium.

Staramy się, aby nasi klienci czuli się wyjątkowo, bezpiecznie i oczywiście komfortowo. Zawsze elegancko odziany kierowca, który został przydzielony do odbioru gości z lotniska, oczekuje na nich w hali przylotów z imienną tabliczką. Klienci nie muszą się martwić, że ich samolot ma opóźnienie i pojawi się w Gdańsku o innej godzinie niż planowano. Na bieżąco monitorujemy przyloty. Naszych gości wozimy luksusowymi samochodami marki Mercedes-Benz w jednym słusznym kolorze - czarnym. Auta wyposażone są w m.in. foteliki dla dzieci, internet bezprzewodowy oraz wodę do picia.

Klienci chyba nie mają prawa narzekać?

Dla nas kluczowe jest zadowolenie klientów. To absolutny priorytet. Co rusz dochodzą do mnie pochlebne opinie naszych stałych zleceniodawców z różnych trójmiejskich hoteli i apartamentów. Z ich relacji wynika, że nasi kierowcy bardzo szybko nawiązują przyjazną i niezwykle pomocną relację z klientami.

Transfer z lotniska to kluczowa usługa w ofercie Travel Group.
Transfer z lotniska to kluczowa usługa w ofercie Travel Group. fot. Travel Group
A jeśli osób do przewiezienia jest trochę więcej...

Jeśli osób jest trochę więcej, to również nie stanowi dla nas problemu. Dla większych grup oferujemy autokar mogący pomieścić 30 lub 50 pasażerów.

Oferta państwa firmy, kojarzonej także pod nazwą Travel Gdańsk, jest bardziej rozbudowana i nie skupia się wyłącznie na transferze osób z lotniska.

Dokładnie tak. Travel Group czy też Travel Gdańsk oferuje liczne wycieczki indywidualne, grupowe oraz - cieszące się największym uznaniem klientów - regularne. A wśród nich m.in. wycieczka do byłego obozu koncentracyjnego - muzeum Stutthof w Sztutowie. Cena to 160 zł od osoby. W cenę wliczony jest komfortowy i bezpieczny przewóz ośmioosobowym busem w obie strony, zwiedzanie muzeum oraz kino. Oferujemy także zwiedzanie Katedry Oliwskiej wraz z koncertem organowym i spacerem po parku oliwskim, a także wycieczkę na Westerplatte, gdzie zwiedzający mają okazję pobyć w historycznym z punktu widzenia II Wojny Światowej miejscu, zobaczyć z bliska pomnik, bunkry i schrony. Każda z tych wycieczek to koszt 99 zł za osobę.

Niezwykle komfortowy bus marki Mercedes-Benz pomieści osiem osób.
Niezwykle komfortowy bus marki Mercedes-Benz pomieści osiem osób. fot. Travel Group
A co możecie zaoferować osobom, które już te miejsca widziały?

Nie stanowi to dla nas najmniejszego problemu. Travel Group Paweł Czeczko nie zapomina o kliencie, który wizytował już niejednokrotnie w Trójmieście. Dla takich osób przygotowujemy nowe wycieczki. Nasza oferta jest bardzo bogata. Dla przykładu, możemy zaproponować wycieczkę śladami murali na gdańskim osiedlu Zaspa czy modernizm miasta Gdyni. Travel Gdańsk zadowoli każdego klienta, a elastyczność naszej oferty pozwoli zaspokoić wymaganie każdego gościa. Te oferty są szyte na miarę nawet podczas transferu z lotniska czy odbioru z promu w Gdyni lub Gdańsku.

Z usług Travel Group korzystają znane osobistości.
Z usług Travel Group korzystają znane osobistości. fot. Travel Group
Doszły nas słuchy, że często z państwa usług korzystają goście ze Skandynawii?

Zdecydowanie tak. Przypomniała mi się zabawna historia związana z naszymi klientami z Norwegii. Kilka lat temu byłem z gośćmi hotelowymi na wycieczce na Kaszubach. Na miejscu przewodnik poczęstował gości tabaką. Państwo z Norwegii myśleli, że to... narkotyk (śmiech). Po upływie niespełna roku, znajomi tych Norwegów przylecieli do Gdańska, a wcześniej napisali do nas maila, że są zainteresowani wycieczką do miejsca, w którym przewodnik częstował ich proszkiem do wąchania (śmiech). Tak właśnie zapamiętali region.

Czy z waszych usług mogą skorzystać osoby, które planują się nieco zabawić w Trójmieście?

Oczywiście, że tak. Organizujemy najlepsze wieczory kawalerskie i panieńskie w Gdańsku, Sopocie, ale i w Rosji oraz na Ukrainie. Przekonajcie się sami. Zapraszam do kontaktu. Szczegóły naszej oferty znajdziecie państwo na stronie travelgdansk.pl.

Travel Group oferuje przejazdy komfortowymi samochodami marki Mercedes-Benz.
Travel Group oferuje przejazdy komfortowymi samochodami marki Mercedes-Benz. fot. Travel Group

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

08

listopada

Mikromusic Gdańsk, Stary Maneż

Kultura

Rysownicy z Trójmiasta komentują protest
Rysownicy z Trójmiasta komentują protest
Piorunująca siła opresji. O spektaklu "Experyment" według Zimbardo
O spektaklu "Experyment" według Zimbardo

Kulinaria

Jedzenie na telefon: test trzech pizzerii z Trójmiasta
Jedzenie na telefon: test trzech pizzerii
Bary i puby komentują obecną sytuację
Bary i puby komentują obecną sytuację

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    W 2018 r. Festiwal Narracje odbył się w: