Wydarzenie

President Bongo & The Emotional Carpenters

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
22 lipca 2017 (sobota)
miejsce:

B90  mapa

adres:
Gdańsk, Elektryków
bilety:
30 zł , w przedsprzedaży 25 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Stephan Stephensen (czyli President Bongo) jest postacią o wielu obliczach, niemniej w każdym z jego wcieleń (czy to solowym, czy wraz z GusGus) najważniejsze są emocje. Od zawsze tworzy, kształtuje i rekonstruuje rzeczywistość w sposób, który porusza słuchaczy, a w założeniu ma także pomóc im odnaleźć wewnętrzną harmonię.President Bongo jest współzałożycielem GusGus, jednej z najbardziej rozpoznawalnych islandzkich grup elektronicznych, z którą spędził dwadzieścia lat. W 2015 roku postanowił odejść i skoncentrować się na działalności solowej. Materiał na pierwszy album został zainspirowany przez pobyt w położonym w północno-zachodniej Tanzanii parku Serengeti, a jego odbiór był przytłaczająco pozytywny. Recenzenci zachwalali nowatorskie, oryginalne podejście do muzyki elektronicznej, w którym pojawiają się wpływy afrykańskiej twórczości etnicznej, jazzu czy krautrocka.

Wiosną 2016 roku President Bongo wreszcie znalazł odpowiednią formułę dla wykonywania albumu "Serengeti" na żywo i tak narodził się zespół President Bongo & The Emotional Carpenters, który porywa nie tylko muzyką, ale również pełną wyrazistych kolorów oprawą wizualną.
Informacja o biletach:
I pula (mocno ograniczona) - 25 PLN
II pula - 30 PLN
Na koncercie - 40 PLN

do nabycia www.tickets.soundrive.pl
Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najbliższe podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez