Wiadomości

stat

Przedpremierowe otwarcie klubu Story Sopot

Wstęp na piątkowy pre-opening mieli tylko zaproszeni goście.
Wstęp na piątkowy pre-opening mieli tylko zaproszeni goście. fot. Edyta Steć/Trojmiasto.pl

W piątkowy wieczór, odbyło się przedpremierowe otwarcie klubu Story Sopot. To nowa, elegancka przestrzeń klubowa znajdująca się w budynku Sopot Centrum. Na spotkanie wstęp mieli tylko zaproszeni goście, na których czekał powitalny kieliszek szampana.Story Sopot oficjalne otwarcie zaplanowało na sobotę, 26 października. Natomiast w piątek odbył się tak zwany Pre-opening, na który wstęp miały tylko zaproszone osoby. Od godziny 21 stopniowo schodzili się goście, których witano kieliszkiem szampana G.H. Mumm.


Nowa klubowa przestrzeń Story Sopot znajduje się na drugim piętrze Sopot Centrum. Klub posiada 400 m kw. powierzchni wewnętrznej oraz 350 m kw. zewnętrznego tarasu, co faktycznie robi wrażenie. W centralnej części klubu znajduje się ogromny bar, w którym swoje koktajlowe faworyty powinien znaleźć każdy z gości. Innym centralnym punktem lokalu jest stanowisko dj-skie, na którym dwóch muzyków rozkręcało piątkową imprezę.

Elegancko urządzona przestrzeń jest ciekawą odmianą na tle innych sopockich klubów. Welurowe kanapy, złote lampy i ciepłe światło sprawiają, że w dużej przestrzeni znajdziemy przytulne miejsca, w których możemy porozmawiać z przyjaciółmi przed dalszą częścią wieczoru. Wnętrze zaprojektował znany trójmiejski architekt Krystian Rassmus.

Jak zapowiadają właściciele, będą się tutaj odbywać imprezy w różnych stylach muzycznych. Nie chcą zamykać się na jeden gatunek muzyczny, zwłaszcza, że nastawiają się raczej na dojrzałego klienta.

Gwiazdą sobotniego otwarcia będzie Dj i producent C-BooL. Wstęp na to wydarzenie jest biletowany (30zł) i odbywa się selekcja. Wejście tylko dla osób dorosłych, powyżej 21. roku życia.

Imprezy klubowe w Trójmieście w weekend

Opinie (90) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

01

czerwca

Kino Samochodowe - Gdynia Gdynia, Gdynia Arena

05

czerwca

Kino samochodowe - Kino Kul... Gdańsk, Stadion Energa Gdańsk

14

czerwca

Targi PupiLove Gdańsk, Galeria Metropolia

Kultura

Trójmiejski street art w pigułce - najważniejsi twórcy i ich dzieła
Trójmiejski street art w pigułce

Kulinaria

Kawa w domu jak z kawiarni. Dobre ekspresy do kawy
Kawa w domu: dobre ekspresy do kawy
Otwarte tarasy na galeriach handlowych w Trójmieście
Otwarte tarasy na galeriach handlowych

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Cappella Gedanensis wykonuje muzykę: