Wydarzenie

Rejs na Dzień Kobiet

UWAGA! Impreza już się odbyła
data:
4 - 7 marca 2010
miejsce:

Stena Line  mapa

adres:
Gdynia, Eugeniusza Kwiatkowskiego 60
bilety:
180, 139, 119 zł
Dzień Kobiet - raz do roku, właśnie w tym dniu pomyśl tylko o siebie. Zabierz swoje przyjaciółki i wypłyńcie w rejs promem Stena Baltica, na którym możecie poddać się masażom oraz zabiegom wellness. Po nich poczujecie się zrelaksowane i wypoczęte.

Pomruki morza i fal oraz zabiegi wellness sprawią, że wyciszycie swój organizm, oderwiecie się od codzienności, odzyskacie harmonię ducha i ciała. Wachlarz egzotycznych zabiegów dostępnych na promie Stena Baltica jest bardzo bogaty. Możecie zafundować sobie masaż aromatyczny (cynamonowy, kokosowy, szafranowy, czekoladowy), antycellulitowy, ajurwedyjski, sportowy oraz masaż klasyczny lub leczniczy.

Uczestnicząc w rejsie Dzień Kobiet 4, 6 lub 7 marca, w cenie biletu każda z Pań otrzyma wybrany zabieg w Wellness Center np. masaż bambusami, masaż gorącymi kamieniami, zabieg na twarz.

Zabiegi kosmetyczne jak i fryzjerskie w salonie piękności na promie Stena Baltica będą kropką nad i. Styliści pomogą dobrać fryzurę. Wyjdziecie z salonu z uśmiechem i dobrym humorem. Wieczorem możecie wspólnie pójść na imprezę, w ulubionym stroju i ekstrawaganckim makijażu oraz nowej fryzurze, będziecie szaleć aż do białego rana na parkiecie. Przy doskonale zaopatrzonym barze będziecie mogły skosztować drinków w bajecznych kolorach.

Rejs na Dzień Kobiet:
- wypłynięcie 4 marca (czwartek) w cenie od 189zł za osobę.
- wypłynięcie 6 marca (sobota) w cenie od 139zł za osobę.
- wypłynięcie 7 marca (niedziela) w cenie od 119zł za osobę.

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez