• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Reni Jusis i znany ogrodnik z Trójmiasta wystąpią w "Azja Express"

OSA
21 października 2022, godz. 14:00 
Związani z Trójmiastem Reni Jusis i Remigiusz "redor" Dorawa to jedni z uczestników najnowszej edycji programu "Azja Express". Związani z Trójmiastem Reni Jusis i Remigiusz "redor" Dorawa to jedni z uczestników najnowszej edycji programu "Azja Express".

Choć producenci programu rozrywkowego "Azja Express" bardzo dbają, by informacje o uczestnikach każdej nowej edycji nie przedostały się zbyt szybko do mediów, to w dobie smartfonów i relacjonowania niemal wszystkiego w social-mediach, może to być spore wyzwanie. Tak też było w przypadku dwojga uczestników z Trójmiasta, których udział w show został wyjawiony przez przypadek. Dziś już wiemy, że piosenkarka Reni Jusis oraz jej przyjaciel, projektant ogrodów i influencer Remigiusz "redor" Dorawa, są trójmiejską reprezentacją w popularnej produkcji TVN.Projektowanie ogrodów w Trójmieście


Czy oglądałe(a)ś kiedykolwiek program "Azja Express"?

"Azja Express" to jeden z najchętniej oglądanych i zarazem najdroższych programów rozrywkowych TVN. Jego uczestnicy, dobrani w pary na zasadzie "gwiazda + osoba towarzysząca", ścigają się ze sobą i rywalizują podczas wykonywania kolejnych zadań w dalekich i egzotycznych krajach. Każdy z graczy posiada dzienny budżet w kwocie... jednego dolara. Co drugi odcinek para, która wykonała najmniej zadań i dotarła jako ostatnia do wyznaczonego przez produkcję celu, żegna się programem i wraca do Polski. W finale walczą ze sobą dwa najlepsze duety.

W nagrywanej obecnie trzeciej edycji "Azja Express" występują dwie osoby związane z Trójmiastem: piosenkarka Reni Jusis, która przeprowadziła się tu kilka lat temu oraz projektant ogrodów i znany influencer Remigiusz Dorawa (wystąpił w naszym cyklu "Trójmiejskie wnętrza" i pokazał swoje tonące w roślinach mieszkanie). Obydwoje nie mogą potwierdzić udziału w show, lecz zrobił to za nich ktoś inny: pracownik kawiarni w Instambule. Opublikował niedawno na Instagramie filmiki, na których widać ekipę programu.

Inspirujące trójmiejskie konta na Instagramie Inspirujące trójmiejskie konta na Instagramie
Na instagramowych relacjach Reni Jusis z 19 października widać też m.in. siedzącego przy stole redora oraz jej wizytę w sklepie ze sprzętem muzycznym Vodkast Audio, który mieści się w stolicy Gruzji. To kolejne wskazówki, które potwierdzają, że nowa edycja "Azja Express" będzie miała trójmiejskich zawodników.

Zdjęcia realizowane są w Turcji, Gruzji i Uzbekistanie. Premiera kolejnego sezonu dopiero w marcu 2023 roku, co też sugeruje jeden z ostatnich postów na Instagramie Remigiusza "see you in march!" (z ang. do zobaczenia w marcu). O swoim tajemniczym wyjeździe jakiś czas temu informowała również Reni Jusis.

  • Reni Jusis chwaląca się daleką i tajemniczą wyprawą...
  • W jednym z ostatnich postów Redor napisał po angielsku "do zobaczenia w marcu", co może sugerować datę premiery programu "Azja Express".
  • Redor i Reni Jusis nie mogą potwierdzić udziału w show, lecz zrobił to za nich ktoś inny: pracownik kawiarni w Instambule. Opublikował na Instagramie relacje, na których widać ekipę programu.
OSA

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (20)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Ogród Świateł

w plenerze, pokaz

Jarmark Bożonarodzeniowy

jarmark

Kazik & Kwartet ProForma

rock / punk

Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

W którym kraju dzień świętego Andrzeja jest świętem narodowym?